26 Temmuz 1998'de Ankara'da doğdu. Bir süre yurtdışında yaşadıktan sonra ülkesine geri döndü. İlköğretim ve Lise eğitimlerini doğduğu şehir olan Ankara'da tamamladı. 2017 yılında Baskent üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünü burslu olarak kazandı. Lisede ilgi duyduğu yazılım ve 3D yazıcı teknolojilerinde kendini geliştirme fırsatı buldu.

Alperen KANIK, Vakıfbank’ın 2019 yılında düzenlediği Hack To The Future Fintech Hackathon’unda Ali Bertay SOLAK ile birlikte geliştirdikleri Sanal Alışveriş Nakiti (SAN) projesiyle ilk somut fintech projesini ortaya çıkarmış oldu. 

 Ali Bertay SOLAK ile beraber Analiz Kripto ve Kripto Para Haberlerini kurdu. ödeme sistemleri ve blokzinciri teknolojilerinin özel sektöre uyarlanması konusunda çalışmalar yapan Alperen KANIK şu sıralar Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bilgi işlem daire başkanlığında staj yapmaktadır.

Verdiği Eğitimler

(2 Yorum)

Kriptoparalarda Teknik ve Temel Analiz ( Kişisel Gelişim Eğitimleri )

  • 80 Saat
  • Uzaktan, Online ve Yüz Yüze Dersler

Uzaktan Eğitim + Online Eğitim + Süpervizyon Eğitimi: olarak 80 saatlik Programla sunulmaktadır. Üniversite onaylı ve sertifikalı, E-devlet'te görüntülenebilir ve uluslararası akredite eğitimdir. Ders konuları ve diğer konularda detaylı bilgi için eğitim sayfasına yönlenebilirsiniz.

Yenilikleri Öğrenmek İçin Kaydol!

Yeni gelişmeler, yeni eğitimler ve kampanyalardan ilk sen haberdar ol. Formu Doldurun, Sizi Arayalım