(7 Yorum)

Çocuklar İçin Felsefe P4C Eğitmen Eğitimi ( Çocuk Gelişimi Eğitimleri )

Bölüm mezunlarına P4c eğitmen eğitimi sertifikası, lise ve üzeri diğer bölüm mezunlarına P4c eğitimi olarak sertifikalandırma yapılacaktır.
Hemen Bilgi Al
96 Saat
Eğitim İçeriği

Bilgi almak için bu sayfada yer alan 'Detaylı Bilgi Talep Et' üzerindeki İletişim Formunu doldurabilirsiniz.


 Eğitimci: Dr. Fulya Sormaz Öğüt

Sertifikalandırma: İstanbul Topkapı Üniversitesi Onaylı ve Sertifikalı, E-devlet'te görüntülenebilir ve uluslararası onaylıdır.

Bölüm mezunlarına P4c eğitmen eğitimi sertifikası, lise ve üzeri diğer bölüm mezunlarına P4c eğitimi olarak sertifikalandırma yapılacaktır.

Eğitim Süresi: Uzaktan, online ve yüz yüze derslerden oluşur. 96 Saattir. 4 gün canlı 2 gün süpervizyon eğitim vardır.

Eğitimlerimize Türkiye'nin her yerinden her sene 10.000'lerce kursiyer katılım sağlamaktadır.

 

İlgili bölüm mezunları, lise ve üniversite mezunları eğitimlerimize katılabilirler.

1-) ÇOCUKLAR İÇİN FELSEFEYE GİRİŞ

2-) ELEŞTİREL DÜŞÜNME,ÖZENLİ DÜŞÜNME ve FELSEFİ DÜŞÜNCEYE GİRİŞ

3-) FELSEFİ DÜŞÜNME VE MANTIK HATALARI

4-) MANTIK HATALARI DÜŞÜNME YANLIŞLARI

5-) MANTIK HATALARI (DÜŞÜNME YANLIŞLARI)

6-) FELSEFİ DÜŞÜNMENİN ÖNEMİ FELSEFİ DÜŞÜNMEYİ GELİŞTİREN ETKİNLİKLER

7-) FELSEFİ DÜŞÜNMEYİ GELİŞTİREN ETKİNLİKLER

8-) ÇOCUKLAR İÇİN FELSEFENİN TARİHÇESİ

9-) ÇOCUK VE FELSEFE

10-) LİPMAN VE ÇOCUKLAR İÇİN FELSEFE YÖNTEMİ

11-) ÇOCUKLAR İÇİN FELSEFEDE EĞİTMENİN ROLÜ NEDİR?

12-) ÇOCUKLAR İÇİN FELSEFENİN SAĞLADIĞI YARARLAR

13-) ÇOCUKLAR İÇİN FELSEFENİN UYGULAMA SÜRECİ

1. Ön bilgi başvurunuz sonrası eğitim danışmanlarımız tarafından detaylı bilgilendirme sağlanır.

2. Video ve PDF kaynaklar, canlı bağlantılar, yüz yüze eğitimler, sınav tarihleri ve şekli hakkında bilgi alırsınız.

3. Üyelik işlemleriniz tamamlanır ve eğitim panelindeki tüm dökümanlara erişiminiz gerçekleşir. Ayrıca mobil uygulamalarımız üzerinden de eğitimlerinize dilediğiniz yer ve zamanda erişebilirsiniz.

4. Eğitim kaynakları eğitimciler tarafından özenle hazırlanmış, Üniversite onayından geçmiş video ve pdf kaynaklardan oluşur, kaynaklardan yararlanarak bilgi seviyenizi geliştirirsiniz.

5. Edindiğiniz bilgileri canlı yayınlarda eğitimleriniz ile pekiştirir, kendilerinden destek alma fırsatına sahip olursunuz

6. Yüz yüze eğitimlerdeki uygulamalar ile edindiğiniz bilgileri eğitimcilerimizin kontrolü, yönlendirme ve önerileri ile hayata geçirmeye başlarsınız.

7. Eğitim sürecinizden sonra sınava tabi olursunuz ve başarıyla tamamladığınız eğitim sertifikasını almaya hak kazanırsınız.

Yorumlar
PIRIL ELİBÜYÜK
Aknet Anadolu ve Eğitim Danışmanım Hüsniye Hocam benim eğitim ve kariyer hayatımın iyi kilerindendir .Özellikle teşekkürlerimi yorumumun başında kendilerine sunmak isterim. Gerek eğitimle ilgili ön görüşme kalitesi( dürüst, net ve eksiksiz bilgi sağlanması), gerek sayın hocalarımızın alanlarında uzman ama bir o kadar da egosuz ve profesyonelce hazırlayıp bizlere sundukları eğitimler ve eğitimlerimin ilerleyen bütün süreçlerinde sundukları hizmet konusunda hiç bir sorun yaşamadığım ve her açılan eğitime kurum kalitesini yakından deneyimlediğim için koşarak yazıldığım kurum . Aknet Anadolunun 20 sertifika eğitimini almış süpervizyon çalışmalarına katılmış ve bu eğitimlerim doğrultusunda kariyerime bir çok alanda fayda sağlamış biri olarak kesinlikle tereddütsüz tavsiye ederim. Ayrıca Dilek Hocam ,Sefer hocam, İlker hocam ,Ali Halıcı ve tüm diğer hocalarıma sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Eğitim sonrası süreçte de her türlü sorularımda beni bilgilendiren İbrahim beye de ayrıca teşekkür ederim.
HAZİNE KAYA
cok teşekkür ederim
HEDİYE KAMACI
ben hediye sizinle tanışmak benim için gurur verici birşey herkes güler güzlü ve gerçekten bir tlf kadar yakınsınız.bütün arkadaşlarımı aknet anadoluya kaydettiriyorum .GERÇEKTEN GÜVENİN TEK ADRESİ KESİNLİKLE BÖYLE YOLA DEVAM EDİN TEŞŞEKÜR EDİYORUM HER BİR GÖREV ALAN AKNET ANADOLU EKİBİNE SAYGILAR
AYTEN GÜLAY
Hüsniye Hanım, ilginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ediyorum. Aklımda hiç soru işareti kalmayacak şekilde her konu da bilgilendiriyorsunuz. Size ve kurumunuza canı gönülden teşekkür ediyorum.
AYTEN GÜLAY
Bedia Hocam ile ilk dersimizi yaptık bu akşam. Çok güzeldi, keyifle dinledim, masaldaki anları yaşadım. İyi ki yollarımız Aknet Eğitim ile kesişmiş. Teşekkürler.
ÖZNUR ÖZTÜRK
Sizinle aile gibi oldum hayatıma anlam kattığınız ve bu yolda yanımda olduğunuz için çok teşekkürler Deniz Tomba Duysak sevgili danışmanım size ne kadar teşekkür etsem az iyi ki varsınız ❤️
Yenilikleri Öğrenmek İçin Kaydol!

Yeni gelişmeler, yeni eğitimler ve kampanyalardan ilk sen haberdar ol. 

Formu doldurun, sizi arayalım!