FİLİZ GÜVEN
BİRÇOK ŞEY YAZDIM VE SİLDİM...SİZİNLE BAŞARILI OLMAMAK SİZE HASIZLIK OLURDU... ÖZELLİKLE İBRAHİM BEYE SAATLERCE BENİ SABIRLA DİNLEDİĞİ VE HER BİR SORUMA SABIRLA CEVAP VERDİĞİ İÇİN AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM .
16/11/2023
PINAR AĞLAMIŞ
Çok iyi bir eğitim kurumu teşekkür ederim 🙏
13/11/2023
FATMA NAZLI
Öğrenci temsilcimin sorularıma duyarlı olup ilgilenmesi, ayrıca eğitimlerin de tüm soruların karşılanmasına uygun programlanması bende olumlu tecrübeler oluşturdu.
20/10/2023
TûBA SERDAROĞLU
Kibar ve akıcı konuşmasıyla beni ailenize katan Tuğçe hanıma yürekten teşekkür ediyorum.
03/10/2023
DİLEK BİKLİÇ
Çok teşekkür ederim 🙏 hocam Psikolog İlker Küçük beye, Dilan hanım, Makbule hanım ve Ayşenur hanıma çok teşekkür ederim 🙏 İlker beyden bilişsel davranışçı terapisi eğitimi, ilişki ve evlilik danışmanlığı eğitimlerinide almak isterim.
04/09/2023
SELMA ADALİMAN
Eğitim koçluğu süpervizyon eğitimlerinden çok fazla verim aldığını düşünüyorum. T eşekkürler
03/09/2023
PINAR İSMET YEGENGİL
Eğitim içerikleri ve eğitimcileri kaliteli güvenli başarılı bir eğitim paneliniz için tebrik ederim
02/09/2023
DEVRİM EVGİN
Aknet Anadolu ailesiyle aldığım eğitimler bana çok şey katıyor.Değerli Hocalarıma ve emeği geçen herkese saygı ve sevgilerimle teşekkürler 🌹💝
24/07/2023
SERAP SARISAÇLI
Egitimler cok guzel
13/07/2023
ZEHRA ÜLGEN
Eğitimler bağımlılık yapıyor biri bitince hemen diğerini almak istiyorsunuz. Çok güzel ve verimli geçiyor kendi adıma çok mutluyum.
25/05/2023
EMİNE KORKMAZ
BU EĞİTİM PROGRAMINDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÖZELLİKLE SAYIN DİLEK KIRCAOĞLU, KAYA SEFEROĞLU HOCALARIMA VE HER ARAMAMDA BENİ POZİTİF SESİ ,SAYGIN İLETİŞİMİYLE HER KONUDA YOL GÖSTEREN EĞİTİM DANIŞMANIM SAYIN MİHRİBAN KÖYCÜ HANIMEFENDİYE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. EMEĞİ GEÇEN VE İŞİNİ SEVEREK YAPAN HERKESİN EMEĞİNE SAĞLIK. SAYGILARIMLA ....
14/05/2023
SEVİM ASLAN
Hocalarıma ve benimle ilgilenen Hüsniye hanıma ,emekleri için teşekkürler.
14/05/2023
AYNUR YILMAZ
Keyifli bi eğitimdi,teşekkürler.
13/05/2023
BETÜL KAYA
Tuğçe Nur Demir hanimdan çok memnunum herzaman yanımda yardımcı oluyor sağolsun sorularıma ve sorunlarima hemen cvp veriyor çok iyi bi Insan çok iyi bi çalışanının sizlerde çok tsk ederim Servet hocaya vede Dilek hocamada sagolsunlar çok güzel eğitimciler Tugcecigim herşey icin tsk ederim
27/04/2023
VİLDAN KAVŞUT KAPLANOĞLU
Öğretmenlerimiz çok iyi anlatıyor ve çok donanımlılardı. Hayranlıkla izledim. Çok verimli geçti. Teşekkür ederim.
16/04/2023
PIRIL ELİBÜYÜK
Aknet Anadolu ve Eğitim Danışmanım Hüsniye Hocam benim eğitim ve kariyer hayatımın iyi kilerindendir .Özellikle teşekkürlerimi yorumumun başında kendilerine sunmak isterim. Gerek eğitimle ilgili ön görüşme kalitesi( dürüst, net ve eksiksiz bilgi sağlanması), gerek sayın hocalarımızın alanlarında uzman ama bir o kadar da egosuz ve profesyonelce hazırlayıp bizlere sundukları eğitimler ve eğitimlerimin ilerleyen bütün süreçlerinde sundukları hizmet konusunda hiç bir sorun yaşamadığım ve her açılan eğitime kurum kalitesini yakından deneyimlediğim için koşarak yazıldığım kurum . Aknet Anadolunun 20 sertifika eğitimini almış süpervizyon çalışmalarına katılmış ve bu eğitimlerim doğrultusunda kariyerime bir çok alanda fayda sağlamış biri olarak kesinlikle tereddütsüz tavsiye ederim. Ayrıca Dilek Hocam ,Sefer hocam, İlker hocam ,Ali Halıcı ve tüm diğer hocalarıma sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Eğitim sonrası süreçte de her türlü sorularımda beni bilgilendiren İbrahim beye de ayrıca teşekkür ederim.
12/04/2023
BENGİ BAYDAR
Ben Bengi Baydar sinema ve sahne sanatları okudum ve yıllarca dergiler de ve görsel medya da haber muhabirliği yaptım ... Yeni genç bir emekliyim çok zamandır masallara vs ilgim büyük ... Aknet Anadolu'yu bulmam bence hiç tesadüf değil Artık zamanım var ve bu işi kendimce yapmayı çok istiyorum ... özellikle çocuklar için ... Hayalimde imkanı daha az olan yuvalar ilk okullar olsun oralarda masal anlatmak var Tabi ki daha çok pratik edinmeli ve hazırlıklı olmalıyım ... Günde dört beş saat sistemli çalışarak ve devamlı değerli hocamız Bedia hanımın her dediğini not alarak harika bir masal defteri edinmiş oldum ne desem bilmiyorum çok kalpten kendisine teşekkür ediyorum muhteşem derslerdi her bir dersin benim düşünce tarzıma büyük katkısı oldu . Gerçekten tam da bugün şimdi erken de olsa derslerimi bitirdim açıkçası kendimle gurur duyuyorum ... 50 yaşımda yeni bir görevim var artık İnanılmaz heyecanlı ve mutluyum bu dersleri aldığım için. Zaten çocukluğumdan beri masallara ve kitaplara yazmaya vs çok düşkünüm bu aldığım dersler üzerine cila gibi oldu ne kadar teşekkür etsem azdır Tüm ekibe Aknet Anadolu ya ve sevgili hocamız Bedia Cicioğluna çokkkk teşekkürler Bence diplomayı hakkettim. Her şekilde daha çok çalışıp pratik edinmek için heyecanlıyım evim de bir sürü masal hikaye kitapları var hatta kendi yazdığım kısa hikayeler vs eminim işe yararlar Hayal gücü fazla gelişmiş ve masallar içinde büyümüş bir kız çocuğunu da mutlu ettiniz Anlatmaktan ve dinlemekten büyük zevk alan o hiç büyümeyen içim de ki minik kız bana öyle dedi .. Bunu okuyan ders alan başka öğrencilere bu işi yapmak isteyenlere de başarılar kolaylıklar dilerim Belki bir gün başka bir masal da karşılaşırız kimbilir teşekkürler :)
24/03/2023
ZUHAL GÜNGÖR
Uzun yıllar öğretmenlik yapan bir eğitmen olarak, kariyerimi eğitim koçu olarak devam etme serüvenimde detaylı araştırmalarım sonucu Aknet Akademi'de karar kılarak doğru bir tercih yapmanın mutluluğunu yaşamaktayım. Öncelikle süreçte programı detaylı anlatan, endişelerim konusunda bir telefon uzağımda olan sabırla her sorumu içtenlikle cevaplayan Hüsniye IŞIN hanıma çok teşekkür ederim. Sertifika programlarından eğitim koçluğu ,pozitif psikoloji, verimli çalışma teknikleri ,çoçuğunuzun yaşam koçu olun eğitimlerini tercih ettim. Süreçte ders notlarını okuyup online derslere giriş yaptım ve önyargılı bir yaklaşımla yeterli bir eğitim almadığımı düşündüm. Oysaki özenle hazırlanmış video dersleri izlediğimde eğitimin bir bütün olduğunu sadece notlarla ve online derslerle değil videolarla desteklendiğinde tam anlamıyla bir eğitim aldığımı farkettim. Bu süreçte beni sabırla dinleyen, eleştirilerime nazikçe açıklama yapan ve videoları izlememi tavsiye eden Hüsniye hanıma tekrar teşşekkür ederim. Sertifika programını almak isteyen kişilere taviyemdir, eğer başarılı olmak istiyorsanı videoları defalarca izleyin. Değerli hocalarım Dilek KIRCAOĞLU ve Sefer KAYAOĞLU , eğitim süreçinde koçluk mesleğini detaylı ve etik değerleri gözardı etmeden en iyi şekilde anlattıkları için kendilerine teşekkür ederim. Eğitim koçluğu sertifika programını aldıkan hemen sonra müşterlerimle görüşmelere başladım. Hocalarımın her söyledikleri kulağımda etkin dinle, güçlü soru sor, özellikle Dilek hocam bu alanda taviz vermediği için sesini görüşme odasının her bir karesinde duyar gibiyim, sanki odanın bir tarafından çıkıp soruyu şu şekilde değiştirsek daha güçlü soru sormuş oluruz der gibi :) Evet koçluk sürecinde yolun başındayım öğreneceğim çok şey var, öğrenmek yaşamboyu... Bu sebepten kaliteli eğitim veren Aknet Akademi' de birçok programa dahil olarak kendimi geliştirmek istiyorum. Teşekkür etmek ve sonraki sertifika programlarında sizlerle olmaktan mutluluk duyacağımı belirtmek istedim.
08/03/2023
HAZİNE KAYA
cok teşekkür ederim
25/02/2023
HEDİYE KAMACI
ben hediye sizinle tanışmak benim için gurur verici birşey herkes güler güzlü ve gerçekten bir tlf kadar yakınsınız.bütün arkadaşlarımı aknet anadoluya kaydettiriyorum .GERÇEKTEN GÜVENİN TEK ADRESİ KESİNLİKLE BÖYLE YOLA DEVAM EDİN TEŞŞEKÜR EDİYORUM HER BİR GÖREV ALAN AKNET ANADOLU EKİBİNE SAYGILAR
20/02/2023
BEDİA ÖCAL
İlker hocamdan aldığım bu ikinci eğitimim harika bir insan derin bilgileriyle meslek hayatımda kendimi yenilememi sağladı aknet anadolu ve ilker hocama değer kattığı için teşekkür ediyorum ?
03/02/2023
AYLA TÜRKMEN
ilişki ve evlilik eğitimi almak üzere Aknet Anadolu Danışma Ekibinizden Başak Taşkaya ile görüşme yaptım ve sözleşmeyi onayladım. Başak Hanımın konuşma dilinin mükemmelliği, nezaketi, konusuna hakim oluşu, açıklamaları, sorularıma bıkmadan ve tatmin edinceye kadar yorulmadan yanıt verme çabasını çok takdir ettim. Kendilerine Teşekkürederim. AKNET UZAKTAN DANIŞMA EKİBİNE...Başarılar dilerim.
30/01/2023
TÜLAY TANYERİ VAN DEN BOSCH
Çok iyi
26/01/2023
HAFİZE GÜNEŞ
Koçluk eğitimini bir saçmalık olarak görüyodum ama ne kadar çok ihtiyacım varmış. Ama bunu tecrübeli bir koçla çalışıp tecrübe emek isterim bunu nasıl yapıcam.
14/12/2022
NİSA NUR ÜSTÜN
Güzel işler başarılı olcam inanıyorum
07/12/2022
OKŞAN HALLAÇOĞLU
Deniz hanım ile yaptığımız görüşme çok güzel geçti, çok teşekkür ederim ilgi ve slakasından dolayı .
05/12/2022
GÜLİZ DÖNE
Hazırlanan video içerikleri gayet güzel ,bilgilendirme yeterli
28/11/2022
EMİNE ES
Memnunum teşekkür ederim
23/11/2022
ESRA MUTLU
Ben notları okudukça videoları izledikçe hem ekibinizi çok takdir ettim hem sevindim kendim adına. Çok profesyonel bir çalışma
16/11/2022
SERVET MASKAN
kısa,öz ve bütün içtenliğimle yüreğimin tam ortasından çok teşekkür ediyorum çok mutlu ve memnun oldum . Mihriban hanım benimle uzun uzun bıkmadan konuştu her sorumu çok güzel açıkladı ve bende eğitimimin ilk kısmını tamamladım ama Mihriban hanımın ilk görüşmemizdeki uzun soluklu birlikteliğimiz olacak sözü yerde kalmayacak devam edeceğiz inşallah
14/11/2022
FATMA DEMİR
Edindiğim bilgiler hayatımın bakış açısını farklı bir pencereden bakmamı sağladı .Eğitim en ince detaylarına kadar düşünülüp hazırlanmış bir program .Beni bu programa dahil eden Başak hanıma teşekkür ederim. İyi ki bu programdayım.
11/11/2022
NURAY SÖNMEZ
Bu eğitim programlarında beni her anlamda bilgilendiren,.. her daim kafama takılan bir soruyu sorabildiğim ve bu anlamda en kısa sürede hatta beklemeden bana dönüş yapan Eğitim Danışmanı Başak TAŞKAYA hanıma da çok teşekkür ediyorum...Ayrıca çok samimi ve sıcakkanlı bir insan olduğunu da eklemek isterim...Teşekkür ederim...
22/10/2022
NURAY SÖNMEZ
Tekrar merhaba..Aslında Verimli çalışma teknikleri ,çocuğunuzun yaşam koçu olun sertifika programı ile ilgili olarak orada yorumlar köşesinde yazdıklarımla paralel olacak söyleyeceklerim..Ancak sistem kabul etmeyince silmek zorunda kaldım:(( Aldığım eğitimlerin:Verimli Çalışma Teknikleri dışında Eğitim Koçluğu sertifika programına da devam etmekteyim) son derece etkili ve kaliteli olduğunu düşünmekteyim...Gerçekten çok anlamlı, anlaşılır...Ve verilen örneklerle çok daha anlamlı...Videolar çok güzel açıklamaları ile ayrıca çok da keyifli...Gerçekten Dilek hocayı ve Sefer hocayı çok başarılı buluyorum..Aslında bu sertifika programlarını almaya başlamadan önce verilecek bilgilerin bu kadar kaliteli,anlaşılır ve detayları ile de bu kadar başarılı işlenebileceği hakkında fikrim yoktu ve bu kadar iyi olabileceğini de düşünmemiştim...Gerçekten bir kez daha belirtmek isterim ki Dilek Hocayı ve Sefer Hocayı son derece başarılı buluyorum...İyi ki onları tanıdım..Bu edineceğim bilgilerin meslek yaşamıma da olumlu anlamda katkısı oluyor...Tek sıkıntı zaman...Bu videoları daha da içselleştirebilmek adına bir kaç kez daha izlemek istiyorum... Emeği geçen herkese teşekkür ederim....
22/10/2022
FERDANE TOPRAKKAYA ÇİMEN
Fatma hanıma çok teşekkürler
20/10/2022
AYSHA KHUDAYBERGENOVA
Çok tesekkur ederim???çok beyendim eğitiminizi.çok şey öğrendim.
15/10/2022
BİNNUR ÇELİK
Oyun terapisi ve RESİM analizi derslerinden çok memnun kaldım çok kaliteli bir eğitimi teşekkür ederim Ayrıca Danışmanım her an her konuda destek aldığım Başak Hanıma yardımlarından acıklayıcı bilgilerinden ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Buradan Ayrılamıyorum yeni bir Eğitim de tekrar sizinle birlikte olduğum için çok mutluyum bu ailenin bir üyesiyim herkese tavsiye ediyorum.
05/10/2022
MERVE VURAL
AKNET ANADOLU eğitimlerinin gayet akıcı bir anlatımı var. Yazılı dökümanların netliği anlaşılır dili eğitim sürecim boyunca herhangi bir konuya takılıp zorlamadı beni. Aldığım notlar bunu gösteriyor:) Benimle yakından ilgilenen,eğitimin tüm detaylarını anlatan ve beni birkaç eğitime teşvik edip kendimi geliştirmemi sağlayan TUĞÇE hanıma ve tüm kuruma sonsuz teşekkürler.
10/09/2022
BERNA AYKIN
Aknet anadolunun eğitimlerinden ve eğitim danışmanımız başak taşkaya Hanımefendinin ilgi alakasından çok memnunuz.En güvenilir eğitim kesinlikle aknet,herkese tavsiye ederim.
08/09/2022
FATMA DİNÇ
video eğitimleri çok beğendim. Teşekürler
04/09/2022
RAHŞAN ŞENBAYRAM
NLP eğitimi teknikleri sınav sorulari kaliteliydi. Videoların tamamı izlenmeli Pdf ler okunmalı sorular bunların birleşiminden oluşmuş. Güzel olan iyi bir eğitim ve çalışmayla gecilebilek bir sınavdı. Bu eğitimin karşılığını aldım teşekkür ederim.
15/08/2022
TAYYİBE TASKIN
Böyle giderse başarılı olacağıma inanıyorum.Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum.Tesekkürler.
09/08/2022
ESRA KIRIŞTI
videoları izledim. Dökumanları okudum. cok güzel hazırlanmş. bana şimdiden çok şey kattı. Mihriban Hanıma ilgisınden dolayı çoook teşekkür ederm. ekip harika
05/08/2022
SEMA AYŞEMDEN TUNAOĞLU
Güçlü Sorular Sorma Becerisi ve Düşğnce Mühendisliği eğitimlerinden aldığım keyif okul hayatım boyunca olmamıştı. Eğitmenlerimize ve kurumunuza teşekkür ederim. Herkesin alması gerektiğine inanıyorum, hayat yolu için ihtiyaç.
05/08/2022
HÜSEYİN AKBABA
Aknet müşteri temsilcisi Mihriban Köylü Hanımefendi'nin ilgilenmesi ve bilgilendirmesi Fevkelade mükemmeldi. Böyle bir çalışana sahip olmanız kurumunuz açısından bir kazançtır. Kurumunuza ve temsilciniz Mihriban hanıma ve Beni Yinlendiren Yaşam Koçu Filiz Aldırmaz Korkmaz Hanımefendiye çok ve çok teşekkür ediyorum. Filiz Hanım kadar başarlı olmak isterim.........
29/07/2022
HATİCE YETİŞKİN
Yaşam Koçluğu alanında vermiş olduğunuz bütün bilgiler çok verimli, sayenizde hayatımda çok şey değişti. İyiki varsınız ??emeği geçen bütün hocalarımıza sonsuz teşekkürler
16/06/2022
AYTEN GÜLAY
Hüsniye Hanım, ilginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ediyorum. Aklımda hiç soru işareti kalmayacak şekilde her konu da bilgilendiriyorsunuz. Size ve kurumunuza canı gönülden teşekkür ediyorum.
16/06/2022
MELTEM ÖZTÜRK
Mihriban hanımın ilgisi ve katkısı için teşekkür ederim Meltem Öztürk
10/06/2022
HATİCE DENİZ ÖNDER
sizin tanımak ve sizlerle güzel projeleri içinde barındıran, eğitim çatısı altında bulunmak çok güzel ve güven verici <3 bunun için ; AKNET AİLESİ ne çok teşekkür ederim <3
09/06/2022
AYTEN GÜLAY
Bedia Hocam ile ilk dersimizi yaptık bu akşam. Çok güzeldi, keyifle dinledim, masaldaki anları yaşadım. İyi ki yollarımız Aknet Eğitim ile kesişmiş. Teşekkürler.
03/06/2022
ÖZLEM KORKMAZ
aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum umarım verimli ve güzel bir dönem olur.
03/06/2022
AYSEMA ÜSTÜNDAĞ
İlginiz için teşekkür ederim
01/06/2022
HATİCE AKDEMİR
Heyecanla beklediğim bir eğitim, Hepimize güzellikler yenilikler getirsin. Emeği geçen herkese gönülden teşekkürler.
28/05/2022
ARZU ÇETİR
Burada sizlerle birlikte olmaktan gurur duyuyorum
25/05/2022
MUZAFFER BOYUNEĞMEZ
Aknet Anadolu ve Tuğçe hanıma merhabalar, Firmanızı tanımamda göstermiş olduğu güleryüz, ilgi, alaka,hoşgörü ve hizmet anlayışı ile son dönemlerde karşılaştığım en sıcak ,samimi Dürüst ve bilgi dolu görüşmeler gerçekleştirmeme vesile olan Tuğçe hanıma sizlerin nezdinde sonsuz çok teşekkürler, Ayrıca kurumsal kimliğiniz, Profesyonel eğitmenlerinizin olması da ayrı bir farkındalık böyle bir firmadan eğitim ve bilgi almakta benim için kıymetli ve değerli oldu ayrıca şahsi birikimlerim ve tecrübelerimle birleşince de çok yüksek bir katma değer oluştu inşallah en kısa zamanda kendi kurumsal firmamı hayat geçirmeyi planlıyorum ,Aknet Anadolu ailesine katkılarından dolayı çok teşekkürler Aknet Anadolu ailesine bundan sonraki çalışma hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.
06/05/2022
ÖZE ILGIN VATA
Sevgili Tuğçe Hanım, Eğitim boyunca her an yanımda olduğunuz için size çok teşekkür ederim. heran soru sorabileceğim ve güvenli cevap alabileceğimi bilmek, sizinle tanışmış olmak bana güç verdi. Teşekkür ederim. Sayın İlker Hocam, tüm bilgileriniz ve emekleriniz için çok teşekkürler. Artık hayatımı daha farkında yaşayacağım. Bundan daha değerli bir katılım olamaz sanırım. Çok teşekkür ederim sizlere Saygılarımla ILGIN VATA
23/04/2022
GÖNÜL DANIŞMAN
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
20/04/2022
DİLEK TOSUN
Merhaba. Oldukça profesyonel bir site. ödeme takibi yapabilmek, hatta ödemeleri yapabilmek harika düşünülmüş detaylar. dokümanların çeşitliliği, açık ve anlaşılır olması da ayrıca çok iyi. Teşekkür ederim emekleriniz için.
19/04/2022
AYLA ALTUN
Harikaydı ,teşekkürler.
17/04/2022
EBRU BAŞ
Anket Anadolu eğitim sistemi ile karşılaştığım için çok şanslı hissediyorum kendimi açıkçası bu tarz bir eğitimin faydalı olacağını hiç beklemiyordum yüzyüze eğitimin daha iyi olduğunu savunurum hep tüm bu düşüncemi bu kadar çabuk değiştireceğimi beklemiyordum gerçekten tüm samimiyetimle yazıyorum izlediğim tüm videolar sayesinde canlı derslere katılamadığım halde bu kadar bilgi sahibi olabileceğimi düşünmemiştim sınav tarihi açıklandığında kendimi çok kötü hissettim çünkü istediğim kadar bilgi alamadığımı düşündüm önce sınava katılmak istemedim sonra dedim ki bu benim için bir tecrübe deneyim olacak kötü not alsam bile hangi konuları tekrar etmem gerektiğini görürüm daha çok geliştiririm ve sınava katıldım benim beklediğimden çok daha yüksek not aldım yanlış olan soruları inceledim aslında onları da gayet iyi bildiğimi farkettim sadece biraz heyecan yaptım sanırım soruları tam anlayarak okumamıştım böyle bir deneyim yaşadığım için mutluyum öncelikle benim tüm sorularıma cevap verip yönlendirdiği için sonra dilek hanım ve sefer beye konu anlatımların da net ve anlaşılır
17/04/2022
YILDIZ ÖZKAN
Güzel bir eğitim programı olmuş. Birebir çalışmalar önemli. Pratik yaparak ilerlemek gerekli.
16/04/2022
YUNUS EREN ORHAN
Çok iyi bir program
09/04/2022
ÖZLEM AYDEMİR
Sizinle birlikte bir eğitimin içinde olduğum için çok mutluyum.İyiki yolumuz kesişmişte bu güzelliklerin içinde banada bir pay düşmüş.??
07/04/2022
ÇİĞDEM ÖZEL
Fatma Gül Hanıma çok tesekkur ediyorum,çok ilgili bir danışman.
04/04/2022
MEHMET AKSAK
Sevgiler
04/04/2022
NAGİHAN TUNCER
İlker hocayla harika ders zamanları oldu. Gerek nonlıne derslerımız supervızyon dersımız muhtesem geçti. Ek olarak dokumanlar ve vıdeolar cok faydalı bır dersti. Gerçekten öok tesekkur ederim. İyiki bu eğitimi almışım diyebilirim.. ❤
30/03/2022
NESLİHAN TURAN
Çocuk resimleri analizi eğitimini başarıyla tamamladım. Oldukça keyifli ve verimli bir süreç oldu benim için. Şimdi de Çocuk resimleri analizi eğitimi eğitmenliği programına katılmak istiyorum. Aknet Anadolu' ya ve eğitim sürecinde her sorumu nezaketle yanıtlayan sevgili Başak Hanım' a teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın
19/03/2022
ARZU BİLGİN
Kişisel gelişimim ve mesleki gelişimim için ayrıca yeni iş olanağım için verimli olduğunu düşünüyorum.
19/03/2022
SONGÜL TAŞYAPAN
SİZİ ÇOK SEVİYORUM.
18/03/2022
AYTEN ERBEKTAŞ
Teşekkür ederim
12/03/2022
EMİNE ÇİÇEK
dersler benim için çok verimliydi. sizlerle tanışıp bu ailenin bir üyesi olduğum için kendimi çok şanslı kılıyorum.öncelikle sefer ve dilek hocama, sonrasında bülent madi beye ,danışmanım deniz hanıma ve emeği geçen tüm ekibinize sonsuz teşekkürler. eğitimlerimin devamı için görüşmek üzere sizleri seviyorum:)
12/03/2022
DAMLA ÇAKAN
Teşekkür eder kolaylıklar dilerim
12/03/2022
HATİCE GÜL AYDIN
Sınav sorularında önemi bize hep vurgulanmış ve altı çizilmiş noktaları görmek çok iyiydi, eğitimcilerin ve kurumun kabiliyeti, teşekkürler...
12/03/2022
RAŞİT YILMAZ
Yeni eklenen videolar ya da güncellenen videolar çok güzel ve kaliteli olmuş, emeğinize , elinize , yüreğinize sağlık.
10/03/2022
METİN BARDAKÇI
GÜNCELLENEN VİDEOLAR GAYET GÜZEL OLMUŞ.TEBRİKLER.
08/03/2022
HÜLYA DEMİRCAN
Başta istemedim nasıl çalışacağım yapamam dedim ve üzdüm belki çalışanları öyle sorun oldu ki bana 6 ay sonundu sınava girdim şükür 67 not aldım. Giresim çalışasım yoktu yoğun tempodayım bu bana göre değil dedim. Ammma süper eğitim çok memnun kaldım tam da ihtiyacım olan eksik odaklanamam imiş bundan kaçmışım görememişim. Hepinize katkısı bulunan çalışan bayanlara Tuğçe hanıma özellikle yumşaklıkla beni ikna ettiği için uysal tavrı ve hoşgörüsü ile direncimi kırdı kararımı verdim, şükürler olsun iyi ki girdim sınava iyi ki bu mindflness eğitimi aldım. Ve bu bilgilere ulaştım kendimi kutluyorum kararımdan dolayı. Sizlere İLKER beye sonsuz teşekkür ediyorum uslubu yumşak tonuyla anlatımıyla beni çekti bu alana çok da ilgimi çekti favorimdir artık MİNDFULNESS. Herkese bahsedeceğim AKNET ANADOLU kaliteyi .A.A üyesi oldum bende artık . Surada yaşam koçu eğitimim var . Maddi alanda zorlanmak da beni geri çekmişti ama yaratan yardımcı oluyor şükür. Ve sizden temennim nefes koçluğu eğitimi açın en kısa zamanda lütfen uygun koşullarda böyle.
19/02/2022
ZEYNEP TARTAR
bütün ekibe ve danışman hocama çok teşekkür ederim.iyi ki varsınız
19/02/2022
İLKAY DURU
Aldığım her iki eğitimden de çok şey öğrendim.
14/02/2022
MEDİNE ALPAYDIN
aknet akademi ve başkent üniversitesinde bu eğitimlerin hazırlanmasında, sunumunda, bize ulaşmasında emeği geçen herkese çok teşekkürler.
12/02/2022
ESLİHAN EROĞLU
Sizin gibi kaliteli ve seviyeli bir kurumun öğrencisi olmaktan mutluluk duydum. İnşallah birgün çok değerli hocalarımızla yüz yüze tanışmakta kısmet olur. Herşey için çok teşekkürler ?❤️?
12/02/2022
NÜLÜFER ŞAHAN
teşekkürler memnunum..yaklaşımdan..eğitimden hocalarımız harika..herkese teşekkürler
12/02/2022
METİN BARDAKÇI
İlkler önemli, başlamak güzeldi, teşekkür ederim.
03/02/2022
ÖZGE TÜNCEL
Kurumunuzun eğitim koçluğu programını tamamladım. İyi ki katıldım diye düşünüyorum. Kendim için ve mesleğimde ilerleme açısından olabilecek en iyi adımlardan birini attım. Eğitim danışmanımın pozitif ve destekleyici tavrı da süreci çok iyi destekledi. Diğer eğitimlerle devam etme kararı aldım. Emekleriniz için kendi adıma teşekkür ederim.
24/01/2022
YILKUN TÜZÜN
Dilek ve Sefer hocalarıma -uzaktan ve kısıtlı tanımış olsam da- teşekkür ederim. Gerçekten ciddi ve samimi bir emek vermişler. Bir öğretmen olarak öncelikle yapmakta olduğum meslek hayatımda bilgilerimi etkin bir şekilde kullanmayı istiyorum. Sık sık başını ağrıttığım destek insanı Hüsniye hanıma da çok teşekkür ediyorum. Gayretinizin ve başarılarınızın ekip olarak devam etmesini dilerim.
22/01/2022
SONGÜL ALBAYRAK
AKNET ANADOLU ile tanışmama vesile olan, motive eden her daim desteğini esirgemeyen Sevgili Danışmanım Hüsniye IŞIN'a, Değerli Hocalarım Dilek KIRCAOĞLU ve Sefer KAYAOĞLU'na profosyenelce verdikleri detaylı ve samimi eğitimden dolayı çok teşekkür ederim. Başlangıçtan itibaren aydınlattığınız yol ve farkındalıklar hayatımda önemli gelişmelere yol açtı. Yaşamımda ki bu güzel dokunuşuz için yürekten minnettarım.
15/01/2022
AYLA ALTUN
Her şey çok güzeldi, teşekkürler.Öğretmen olmama rağmen çok şey öğrendim.
15/01/2022
BEDİA IŞIK METİN
TUĞÇE HANIMEFENDİNİN ÖZVERİLİ , CANDAN YARDIMSEVER TAVRI KENDİMİ GÜVENDE HİSSETİRDİ. HER KONUDA ELİNDEN GELENİ YAPTI VE CİDDEN BİR AİLENİN BİR ÜYESİ HİSSİYATI VERDİ . KENDİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM VE BU YOLCULUKTA KENDİSİYLE ÇALIŞMAM BENİM İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS. TEŞEKKÜR EDERİM??❤️
10/01/2022
TUNÇ ALAFTARGİL
Eğitim Danışmanım Tuğçe Nur DEMİR'e eğitimlerimiz süresince göstermiş olduğu ilgi, alaka, sabır ve fikri desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. İyi ki varsın Tuğçe Hanım.:)
07/01/2022
DİDEM SEZER
Deniz hanım teşekkür ederim ?
04/01/2022
ATİKE BARIN
Tesekkur ederım
31/12/2021
ÖZNUR ÖZTÜRK
Sizinle aile gibi oldum hayatıma anlam kattığınız ve bu yolda yanımda olduğunuz için çok teşekkürler Deniz Tomba Duysak sevgili danışmanım size ne kadar teşekkür etsem az iyi ki varsınız ❤️
28/12/2021
ÖZLEM DEMİR
Kayıt açma ve takip etme cok başarılı
27/12/2021
HASİBE SAYAL
Teşekkür ederim
23/12/2021
SELMA ALPAR
Merhaba öncelikle teşekkür ediyorum sağladığınız imkanlardan dolayı. Eğitimlerden gayet memnun kaldım. Fakat almış olduğum her bir eğitim için kısa süreli de olsa staj yapma fırsatını yakalamak isterdim. Çünkü teori ve pratik farklı oluyor genelde (edindiğim deneyimlerden ..)Bunun dışında her şey gayet güzeldi.
18/12/2021
TÜLİN ÇALIŞKAN
Kursun başından itibaren ilgi alakaya hayran kaldım cok kısa zamanda sayenizde başardım.Tekrardan cok tsk ederim herkese de tavsiye ederim geleceğinizi kariyerinizi ertelemeyin ?
12/12/2021
ŞENAY KURT
Tesekkürler
06/12/2021
SAKİNE ÜZÜM
Hüsniye Işın muhteşem bir temsilci. Her zaman kendisi ile görüşmeyi tercih ediyorum Sevgiler
24/11/2021
SERAP OĞUZ
Çok teşekkürler
20/11/2021
SAFİYE ÖZKAN DEĞİRMENCİOĞLU
Eğitim sürecinde yardımcı olan Hüsniye hanıma ve Mihriban hanıma pozitif enerjilerinden ve yardımlarından dolayı cok tesekkür ediyorum.Safiye ÖZKAN DEĞİRMENCİOĞLU
20/11/2021
DEMET OCAK
Hersey için tesekkurler.
20/11/2021
ELİFNAZ GÖNENÇ
Sınav gayet anlaşılır oldu.
20/11/2021
AYŞE TURGUT
İş alanında, sosyal yaşamda, yani kendini geliştirmek isteyen herkese gönül rahatlığıyla önerebileceğim eğitim kurumu. Anlaşılır ve akıcı bir dille eğitim aldım. Sabırlı, anlayışlı ve samimi yaklaşımlarından dolayı danışmanım Sinem GÜVEN Hanıma ve tüm Aknetanadolu çalışanlarına emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.
13/11/2021
FATMA PINAR YILDIRIM
KURSİYER FATMA PINAR YILDIRIM'dan kucak dolusu sevgilerle...
11/11/2021
MERAL YÖRÜK
Muhteşem bir akademi
03/11/2021
ABDULLAH ÇETİN
Çok ilgilisiniz hepiniz... Çok teşekkür ediyorum ??
02/11/2021
ECE ZUMBAROĞLU
Eğitim danışmanım Fatma Hanıma ve kurumunuza ve İlker Hocama çok teşekkür ederim Sistemli, planlı , anlaşır bir eğitim süreci geçirdim bundan sonra alacağım eğitimlerde de kesinlikle kurumunuzu ve danışmanımı tercih edeceğim.
30/10/2021
FATMA PINAR YILDIRIM
Günaydın herkese. Öncelikle böyle bir kurumla yollarım kesiştiği için çok mutluyum. Herkese hayatta başarı, huzur ve sağlık dolu günler dilerim... Sinem GÜVEN Hanımada yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum...
30/10/2021
MELTEM GÜLER
Teşekkürederim
23/10/2021
ŞEYMA KONDUOĞLU
Öncelikle her an destek olan Fatma Gül Kavçak olmak üzere egitim sürecinde emeği geçen herkese teşekkür ederim mükemmel bir süreçti
22/10/2021
GÜLÇİN ERYILMAZ
Deniz hanım harikasınız teşekkürler
05/10/2021
HÜLYA KIZIL
Ilker Hocam bir eğitimci olarak alan bilginizi ve bilgi aktariminizi çok beğeniyorum.Teşekkur ediyor iyi geceler diliyorum.
21/09/2021
GÜLŞAH BAYDAR
AKNET ANADOLU sayesinde almakta olduğum eğitim ile kendimi pedagojık anlamda geliştirmekte olduğum için mutlu hissediyorum
19/09/2021
DİLEK USLU
Güzel bir eğitimdi, Çok memnun kaldım
18/09/2021
ESRA SEFERİNOĞLU
Benim için Eğitim Koçluğu programı harika bir deneyimdi. Hocalarımızın engin tecrübeleriyle çok keyifli dersler izledik. Her şey için teşekkürler.
13/09/2021
PINAR GÜNDOĞDU
Çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim
11/09/2021
FATMA LALE YILMAZ
Videolar ve pdfler anlayım ve içerik olarak anlaşılır ve yeterli benim açımdan.Bir sonraki video için heyecan uyandırıyor. 02.09.2021 tarihinde ilk kez canlı yayına katıldım eğitmenlerimizle ve çok keyif aldım.Konularına hkim,açık ve net bir şekilde anlattılar. Teşekkürler
03/09/2021
AYŞE DEMİRCİ
Öncelikle çok ilgili ve yol göstericisiniz,ben çok memnun kaldım.Başta Hüsniye Hanıma çok teşekkür ederim biraz uğraştırdım kendisini :) , sonra Dilek ve Sefer Hocalarıma verdikleri kıymetli bilgiler için gönülden teşekkür ederim. Birde nacizane bir öneride bulunmak isterim ; önemli kilit dediğimiz bilgilerin net anlaşılabilmesi ya da akıllarda yer edebilmesi adına küçük canlandırma videoları etkili olabilir kanaatindeyim. Saygılar.
21/08/2021
ŞEYMA SELÇUK
ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim
21/08/2021
HÜSEYİN YILDIZ
Aldiğim egitimin kalitesinden memnun kaldim, egitimimizde emeği geçen herkese teşekkur ederim.
21/08/2021
ÖZNUR ÖZTÜRK
Deniz Tomba Duysak başta olmak üzere tüm bizimle ilgilenen hocalarımız ve merkezde yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Bana gösterdiği sabır ve emek için Deniz Hanıma çok teşekkürler. Aknet Anadolu ile yola devam.
21/08/2021
BEHLÜL ŞENGÜNER
günlük hayatta da oldukça karşılaşılacak durumları içinde barındıran soruların fazla olması hoşuma gitti.
21/08/2021
GÜLBİN ŞENNAZLI
Verimli bir eğitimdi. Öncelikle benim hayat anlayışı ve eğitim sürecine bakış açıma çok katkılar sağladı. Değerli emeklerinden dolayı Sayın Dilek Kırcaoğlu ve Sefer Kayaoğlun'a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Aknet Anadolu ailesine teşekkürler ederim.
21/08/2021
BETÜL GENÇ
MERHABALAR, ben üniversite sınavına hazılanan kızıma yardımcı olabilmek adına eğitim koçluğu egitimini almak üzere internetten bir kaç yere başvuruda bulundum fakat bana gereken özeni ve bilgiyi en iyi Aknet Anadolu verdi. İşine ve bizlere gösterdikleri hassasıyetten dolayi başta egitim danismanım Tuğce Nur hanıma ve hocalarımıza çok teşekkür ederim. Henüz yolun başındayım fakat sizler sayesinde bir çok kazanımlarım olacağına eminim. İyiki varsınız.
20/08/2021
AYNUR ERARSLAN
Teşekkürler
19/08/2021
ZEYNEL ABİDİN TAMER BİLGİÇ
Nazik yol göstermeniz için Teşekkürler Seçil Hanım,
16/08/2021
YURDANUR GÜNGÖRÜR
Kaliteli ve kişisel gelişimi çok destekleyen bir eğitim hazırlamışsınız teşekkürler. Sadece sınavın süresi biraz uzatılabilir.
15/08/2021
GÜLHAN OR
Dönüm noktası. Sonsuz teşekkürler. Gelişim için destek kanallarınız hep olmalı. IyiKM AKNETANADOLU???
14/08/2021
HAZAL AKBULUT
Aknet Anadolu'yu Başknet Üniversitesi ile birlikte çalışma yaptığı için tercih ettim. Eğitim koçluğu programını aldım. Hocaların ders kayıtları çok verimliydi. Yüzyüze eğitimde sorulabilecek soruları da videolarda anlatmışlar. Buna dikkat ettikleri çin teşekkür ederim. Deneyimin ne kadar önemli olduğunu birkez daha görmüş oldum. Benim eğitim danışmanlığımı Deniz Hanım üstlendi. Eğitim süresince yaşadığım sorunlar için çok destek oldu. Halen iletişim halindeyiz. Bir sorum olursa hemen telefonlarıma dönüş yapıyor. İşini sahiplenişi için Deniz Hanıma da ayrıca teşekkür ederim. Diğer eğitimler için Deniz Hanım'ın danışmanlığında tekrar Anket Anadolu'yu tercih edeceğim.
14/08/2021
TÜLİN GÜCÜYENER
Aldığım eğitimin hayatımda pek çok şeyi değiştireceğine inanıyorum. Eğitimim süresince hep yanımda hissettiğim Deniz Tombak hanımefendiye teşekkür ederim. Yeni bir eğitimde tekrar yol arkadaşlığı edebilmek dileğiyle.
08/08/2021
ELİF DALKIRAN
45 video' nuzu izledim, aynı konuların fazlaca tekrarı var... diyer konular gayet güzel akıcı ve anlaşılır anlatımları için çok teşekkürler... Teorik dokümanlar gayet net ve yeterli çok teşekkürler.. Bu eğitimi sizden aldığım için mutluyum..
29/07/2021
SEREN BEKLEN
Keyifli bir eğitimdi.
17/07/2021
MELTEM GÜLTEKİN
Basarili bir calismaydi.Aknet Anadoluya tesesekkureder .Calismalarinda basarilar dilerim..
17/07/2021
MEHTAP GÜZEL
Sevgili Aknet Anadolu ekibi, Yaklaşık 3 aydır süren kursiyerlik sürecimde sizlerle olmanın beni bir noktadan daha farklı bir noktaya getirdiğini ifade etmek isterim. Başta bu ekibi bana tanıtarak, tedirgin yaklaşımıma sabırla cevaplar veren danışmanım canım Fatmagül hanıma, videolarda gülerek eğlenerek sıkılmadan, başta kendımı sonra cocuklarım ve evlatlarımı düşünürken beni ve düşüncelerimi tamamlayan sevgili Sefer ve Dilek hocalarıma şükranlarımı sunuyorum. Sizleri seviyorum. Daha farklı eğitimlerle gelişim sürecine devam edelim ?Hoşçakalın?
17/07/2021
HACER KARDAŞ
Aknet Anadoluya ve Dr Derya Hocam eğitimleri için çok teşekkür ederim Başta çok kararsızdım beni bu konuda ikna eden ve iyiki ikna etmiş iyiki onu tanımışım Eğitim Danışmanım Fatmagül hanım efendiye çok teşekkür ederim
16/07/2021
DEVRİM AKTÜRK
Çok güzel örneklerle, çok anlaşılır ve akıcı anlatımınızla ders konularını aktarmanızı çok beğendim, günlük yaşantımızda ilişkilerimizin kalitesini olumlu yönde geliştirecek yeni bilgiler edindiğim düşünüyorum, emekleriniz için teşekkür ederim.
13/07/2021
ZEYNEP KUPLAY
İlişki ve evlilik eğitimini aldım.. içerikler ve modül konuları kendimi tanimami hayatı olan bakış açımı degerlendirmemi nerde doğru nerde yanlış oldugunu yorumlama çevremdeki kişi ve olaylara nasıl müdahale etmem gerektiğini ve özellikle çalıştığım kurum içeriği dolayısıyla gençlere ikili ve sosyal ilişkilerde nasil bakış açısı gelistirmeleri konusunda daha müdahil ve bilgi aktarımında bulunmamda çok faydalı oldu... Aknetanadoluya ve İlker hocamıza teşekkür ederim..
24/06/2021
SÜLEYMAN AYDIN
AKNET ANADOLU da ile tanışarak, KOBİ DANIŞMANLIĞI Eğitimini aldıktan sonra KOBİ Danışmanı olarak, öncelikle kendi firmam ve mesleğime diğer yandan hayata farklı bir bakış açısı ve vizyon kazandırdığı için başta her biri birbirinden kıymetli Prof. Dr. Ünsal SIĞRI, Prof. Dr. Ali HALICI ve Prof. Dr. Deniz Umut DOĞAN Hocalarımdan ve Danışmanım Fatma Gül KAVÇAK Hanıma ayrı ayrı teşekkür ederim. Sevgi ve Selamlar ile.....
23/06/2021
YASEMİN DENGİZ
Aknetanadolu da aldığım donanımlı eğitimden son derece memnunum, Danışmanım Fatmagül hanım, sıcak desteği ve nezaketi beni bu kursa kaydettiği için minnettarım kendisine . Hocalarima ayrıca içtenlikle teşekkür ederim.
23/06/2021
DERMAN GÜVERCİN
iyiki tanımışım ve tercih etmişim deniz hanımın ayrıca ilgisine çok tesekkürler:)
21/06/2021
MÜCAHİT GÜNGÖR
danışmanım Tuğçe Hanıma ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca hocalarımıza anlatımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Çok iyi bir eğitimdi...
20/06/2021
ALİ EKBER BUDAK
24 yıllık bir sınıf öğretmeni olarak, AKNET ANADOLU da Eğitim Danışmanı Tuğçe Nur Demir hanım ile tanışarak, açıklayıcı bilgileriyle öncelikle EĞİTİM KOÇLUĞU EĞİTİMİMİ Eğitmenlerim Psikolojik Danışman Dilek KIRCAOĞLU ve Profesyonel Koç Sefer KAYAOĞLU Hocalarımdan aldıktan sonra NLP eğitimi alarak, öncelikle öğretmenlik mesleğime ve hayata farklı bir bakış açısı ve vizyon kazandırdığı için başta Danışmanım Tuğçe Nur Demir Hanım olmak üzere ve birbirinde değerli eğitmenlerim Dilek Kırcaoğlu ve Sefer Kayaoğlu Hocalarıma ayrı ayrı teşekkür ederim. Gaziantep'ten Sevgi ve Selamlar... 19/06/2021
19/06/2021
OYA DİLEK KILIÇ
Merhabalar eğitim danışmanım Şeçil Gelen hanım'a eğitim sürecimde göstermiş olduğu titiz ve yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Kendisinin görevini üstün performans ile yaptığını yetkililere bildirmek isterim. Sevgiler. Oya Kılıç.
16/06/2021
EBRU DEMİR AYVAZ
Bu e ğitimi almayı çok arzu ediyordum konuştuğum arkadaştana ldığı. Bilgiler çok hoşuma gıttı çok güzel ve yararlı bir eğitım olacağını düşünüyorum
14/06/2021
TÜLAY YILDIRIM
Hayatıma yeni bir renk kattığınız için saygıdeğer hocalarıma sevgili danışmanım Seçil hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.?
14/06/2021
İDİL RÜZGARLIOĞLU
Merhaba, Öncelikle bu yolda bana ışık olan sorduğum her soruya tüm nezaketi ve bilgi donanımı ile cevap veren eğitim danışmanım Seçil Hanım'a ve yıllardır biriktirdiği tüm tecrübeyi bizimle paylaşan hocalarımıza ve kendimizi geliştirebilmek konusunda bize bu imkanı tanıyan Aknet Anadolu ailesine sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim. Hayatta bildiklerimizin öğretmeni bilmediklerimizin öğrencisi olmaya devam ettiğimiz sürece avcumuzda ki ışığı yaymaya devam edeceğiz. Öğretmenlik hayatım boyunca daha öğreneceğim ve öğrencilerime katkı sağlayacağım ne çok şey varmış teşekkürler Dilek Hocam ve Sefer Hocam...
03/06/2021
TOLGA KURTULAN
Bir eğitimci olarak öğrenci koçluğu eğitimlerinde bize destek olan hocalarıma çok teşekkür ederim.Özellikle danışmanım TUĞÇE NUR DEMİR Hanımefendinin süreç içerisinde gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok memnun kaldım ve çok teşekkür ederim. TUĞÇE NUR DEMİR Hanımefendinin her takıldığım soruya akıllarda hiç şüphe bırakmayan cevapları içi tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Böyle danışanlarımız kuruma çok şey kazandırır.
01/06/2021
BİRGÜL KARTAL
Oturduğumuz yerden böyle inanılmaz bir eğitim imkanı sunduğunuz için çok teşekkür ederim ?? Eğitim için çok heyecanlıyım hayırlısı olsun
29/05/2021
SİBEL ELBAHAN
Öncelikle net, açıklayıcı bilgilerle ve pozitif yaklaşımıyla bu eğitime katılma konusunda karar vermemde yardımcı olan Eğitim Danışmanım Hüsniye Hanım'a özenli yaklaşımı için çok teşekkür ederim. Aynı şekilde eğitimi veren hocalarımızın da gerek videolar ve gerekse canlı derslerdeki yaklaşımlarının bu eğitimi yüz yüze eğitimler kadar etkin kıldığını düşünüyorum. Bu eğitimleri almak isteyenlere kesinlikle önereceğim kurum ve eğitmenler olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Sibel ELBAHAN
22/05/2021
BERNA ERGELEN
20 YILLIK ÖĞRETMENİM VE YENİDEN BANA ÖĞRENCİLİK HEYECANI YAŞATAN DİLEK KIRCAOĞLU VE SEFER KAYAOĞLU HOCAMA EMEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.ÖĞRETTİĞİNİZ PEK ÇOK KAVRAM VE KAZANDIRDIĞINIZ YEPYENİ BAKIŞ AÇILARI İÇİN ŞÜKRANLARIMI SUNAR,YENİ EĞİTİMLERDE YENİDEN HATTA YÜZ YÜZE BULUŞMAYI DİLERİM...SAYGILAR
22/05/2021
HÜLYA KARACABEY
Kayıt sırasında Hüsniye hanımın destek , yönlendirme ve yardımları çok iyidi. Teşekkürler
20/05/2021
ŞEYDA ÖZKAN
videoları çok keyifle ve ilgiyle izliyorum.. Çok güzel bir çalışma olmuş çok teşekkür ederim.
17/05/2021
ARZU ALPER
Tuğçe Hanım ile ilk görüştüğümüz günden bugüne kendimde olumlu yönde çok farklılıklar görüyorum. İlk günden kursa başlamamda etkisi büyük oldu TUĞÇE HANIMIN.Aramızda mesafeler vardı ama her an yanımda olduğunu hissettirdiği için çok tteşekkür ediyorum TUĞÇE HANIMABunda emeği geçen Dilek hocam ve Sefer hocama Tuğçe hanıma ve tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Eğitimleri alırken, videoları izlerken o kadar içselleştirmişim ki kendimdeki olumlu dönüşümü artık kendimde gözlemleyebiliyorum. Çok yanlış yerlerde düzeltilecek şeyler aramışım. Şimdi çok ciddi söylüyorum kesinlikle insan sadece kendisini değiştirmeli. Doğru bildiğim yanlışlarımı gösterdiniz sizlere minnettarım. İnşallah başka eğitimlerde yine görüşmek dileğiyle sizleri çok sevdim.
16/05/2021
ESRA DOĞAN
Danışmanım Fatma hanıma çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte sorduğum her soruya çok hızlı cevap verdi her konuda yardımcı oldu ayrıca eğitim videoları canlı dersler ve süoervizyon eğitimi çok faydalı oldu bir çok farkındalık kazandırdı teşekkür ediyorum sefer ve dilek hocalarıma
15/05/2021
ZELİHA NAZLAN EKİCİ
Masal Anlatıcılıgı ,cocuklara okuma alıskanlıgı kazandırmak icin sunulan harika bir yöntem.Bedia hocama cok tesekkur ederim. ☺
15/05/2021
ÖZLEM DOĞAN
Merhabalar, ben bu eğitimi almadan 2 gün önce NLP eğitimi almalıyım demiştim ve karşıma siz çıktınız. Tuğçe Hanım ile ilk görüştüğümüz günden bugüne kendimde olumlu yönde çok farklılıklar görüyorum. Bunda emeği geçen Dilek hocam ve Sefer hocama Tuğçe hanıma ve tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Eğitimleri alırken, videoları izlerken o kadar içselleştirmişim ki kendimdeki olumlu dönüşümü artık kendimde gözlemleyebiliyorum. Çok yanlış yerlerde düzeltilecek şeyler aramışım. Şimdi çok ciddi söylüyorum kesinlikle insan sadece kendisini değiştirmeli. Doğru bildiğim yanlışlarımı gösterdiniz sizlere minnettarım. İnşallah başka eğitimlerde yine görüşmek dileğiyle sizleri çok sevdim. Özellikle Dilek Hocam siz benim hayatımdaki en önemli değerlerden örnek aldığım insanlardan biri olan Hulusi KENTMEN'in canlandırdığı karaktersiniz. Tatlı sert tavırlarınıza bayılıyorum.
15/05/2021
FATMA TERZİOĞLU
Arabuluculuk Asistanlığı Eğitiminize katılmış olmaktan dolayı çok memnunum,benim için çok verimli bir eğitim oldu.Sürecin en başından itibaren bana her türlü bilgilendirmeyi desteği veren,bıkmadan usanmadan yardımını esirgemeyen telefonun ucundaki o güvenilir,konusunda uzman ses Tuğçe Nur DEMİR olmak üzere,Hocalarımız Nazlı Özlem ATMACA ve Pervin YILDIZ 'a sonsuz teşekkürlerimi sunar,tüm çalışmalarınızda başarılar dilerim.
15/05/2021
HÜLYA AYDIN
Bu zamana kadar aldığım ve rastladığım uzaktan eğitim modelleri içerisinde hiç sıkılmadan zevk alarak sanki ders değil de sohbet kıvamında çok başarılı bir eğitim. Hocalarım Dilek hanım ve Sefer Beye emekleri için sonsuz teşekkürler.....
10/05/2021
ÖZLEM DURUR
Yasam koçluğu eğitim sertifika programı için bilgi almak istemiştim. Sadece içerik ve koşullarını öğrenecektim , bu eğitimi almaya cok da niyetli değildim. Hatta aklımda başka bir egitim bir programi vardi. Tuğçe Nur Demir Hanım bana dönüş yaparak bilgilendirdiler. Benim kafamdaki program daha uygun ücretli olmasına rağmen, tek bir görüşmeyle beni bu eğitime ikna etti. 1. Çok zarif, kısa öz ifadeleriyle tüm soru işaretlerini tek bir hamlede ortadan kaldırması kişiyi o an ikna etmede çok etkili 2. Eğitimin içeriğini hem doyurucu, hem akıcı ifadelerle çok güzel aktardı. Uzatmada, sakizlastirmadan karşı tarafı bezdirmeden pratik ve etkili bilgi starımınsa bulundu 3. Ödeme koşullarında uygun ödeme şartlarının sunulmasi karar vermemi kolaylaştırdı. 4.Sunumu çok asil, çok sıcak ve asla ısrarcı degil. Eğitimdeki kaliteyi kendi kişisel sunum kalitesiyle en güzel şekliyle yansıtıyor. 5. Hocalarımızı çok detaylı ve net şekilde tanıtıyor. Ikna olmamin bir sebebi de budur. Eğitim alacağım hocalarımın güçlü alt yapısı benim için çok önemli. Fakat ilginçtir ki hocalarımız da çok mütevazı. Ders videolarını izlerken kendilerinden çok da detaylı bahsetmediler. Özellikle Tuçe Hznim'i arayarak onların detaylı bilgisini tekrar istedim. Cevremde bu eğitimim ile ilgili bilgi kaynaklarim sorulduğunda, güvenilirliği sorgulandığında, hocalarımdan onur duyarak bahsetmek isterim. Bunu gerçek anlamda önemsiyorum. 6-Tuce Hanım bu koçluk sertifika programının üniversite rektör onaylı olduğundan da bahsetti ki bu da çok değerli. Etrafta çok farklı boyut ve içerikte programlar var ve bilimsel yaklaşılmış , üniversite ortamından onay almis bir programi takip etmek ayrıca güven verdiği gibi, hizmet vereceğim ortamda da bunu yansıtmak ve bu güveni vermek isterim. 7- Ilk canlı yayınla birlikte, ilk videolarla birlikte daha şimdiden pratik sahada gözlemlerimde aldığım bilgilerden yararlandigimi rahatlıkla söyleyebilirim.Bakis açım değişti. Bu mesleği bilimsel perspektiften ve resmi onay almis, etik değerlere dikkat edilmesi gereken yönleriyle bizlere aktarmaları bende çok büyük etki ve özgüven yarattı. Gerçekten üniversitenin o bilimsel rüzgârı kendi sahamdaki çalışmalarımda bir stil tarz oluşturmada çok etkili oldu. Algım değişti. Çok güzel bir yolculuğa çıktığımı düşünüyorum. Emeğinize sağlık.
08/05/2021
MELTEM AKKIZ GÖÇER
Temel koçluk videolarını bitirdim, diğer eğitimlere başladım, bir gazeteci olarak hem kendimi geliştirmek hem de yepyeni bir meslek edinme yolunda ilerlemek muhteşem bir deneyim. Yolumu aydınlattığınız için sonsuz teşekkürler
02/05/2021
PINAR KOÇ
merhaba eğitim boyunca her konuda destek olan değerli hocam ali hancı ve tabi ki eğitim danışmanın seçil hanımın hakkını ödeyemem. ne zaman ararsam her konuda beni bilgilendirdiler iyiki siz siz diyorum o yüzden bu üçüncü eğitimim nice güzel eğitimlere her şey için çok teşekkür ederim.
30/04/2021
BÜRDE YEĞNİDEMİR
Çocuk resimleri analizi eğitiminin insanın doğasını anlama yönünde çok önemli katkıları olduğunu düşünüyorum. Eğitim modülleri çok pratik ve planlı ve oldukça detaylı şekilde düzenlenmiş. Eğitim danışmanları en ufak probleminizde hızlı bir şekilde size yardımcı oluyor, yalnız hissetmiyorsunuz. Ayrıca eğitim içeriklerine eğitiminiz sonlandığında da ulaşabiliyor olmanız çalışmalarınızda oldukça önemli bir fayda sağlıyor. Destekleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Bu alanda kafasında soru işaretleri olan herkese çocuk resimleri analizi ve psikolojik testleri eğitimini almalarını tavsiye ediyorum.
26/04/2021
SEVİNÇ SERCAN
Aldığım yaşam koçluğu eğitiminden çok memnun kaldım,hocalarıma teşekkür ediyorum..Eğitim danışmanım Fatma Gül Kavçak hanıma da ilgisi,yönlendirmesi için çok teşekkür ediyorum..
20/04/2021
EZGİ EMRE
Sizlerden almış olduğum ilk eğitimimi tamamladım. Eğitim süreci benim açımdan çok verimli geçti. Danışmanım Seçil Hanım sayesinde hiçbir sorun yaşamadan başarılı bir şekilde tamamladım. Daha sonrasında yine Seçil Hanım'ın haber verdiği ve oldukça ilgimi çeken başka bir eğitime başladım. Şu an için o da çok güzel bir şekilde devam ediyor, bu şekilde de devam etmesini umuyorum. Öncelikle bu süreçte her soruma hızlı bir şekilde dönüş yaparak, eğitim sürecimi de kolaylaştıran Seçil Hanım'a sonra da Aknet Anadolu'ya teşekkür ederim.
20/04/2021
SEVİLAY AKSEL
İlk defa online bir eğitim aldım. Eğitimdeki hocalarımızın dersleri anlatmaları, bilgi donanımları yol göstermeleri, farkındalık yaratmaları çok başarılıydı. Derslerden kopmadım hiç. Tüm hocalarıma öncelikler ders içerikleri, anlatma sistemleri konusunda teşekkür ediyorum. İletişimi mi kesmeyi hiç istemedim. Ayrıca her koşulda bizlere yardımcı olan, her durumda güler yüzlü ve samimi davranan saygısından ödün vermeyen eğitim danışmanın ve diğer çalışma arkadaşlarımıza da çok teşekkür ederim.
19/04/2021
MELİKE KARS
Sevgili hocalarımız müthiş bir özveri ile cabalayip hepimize tek tek ilgilendiler. Özellikle süpervizyon eğitimi çok verimli geçti. Aknet Anadolu ailesine teşekkür ediyorum. İstediğim her an ulasabildigim her zaman sabırla tüm sorularımı cevaplayip ilgilenen sevgili danışmanım Seçil hanıma ayrıca teşekkür ediyorum.
19/04/2021
ŞÜRA AKGÜNEŞ
İlk başta katılmış olduğum resim analizi ve psikojik testler eğitiminin içerikleri ve hocamızın harika anlatımı üzerine oyun terapisine de hemen egitimim bitmeden katıldığım kurum. Canlı dersler ve ders sunumları modülleri ile öğrencinin bilgilendirilmesine dayalı uzaktan eğitim olmasına rağmen sanki yüzyüze gibi samimiyet içeren eğitimler. Bunun yanı sıra danışmanım Deniz hanıma çok teşekkür ederim kendisi en ufak soruda bile yardımcı olan tüm bilgilerini paylaşan aklımızda soru işareti bırakmayan birisi. Aknet Anadolu ile tanıştığım için çok mutluyum. Vermiş oldukları emeklerden ötürü emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. İyiki burayı tercih etmişim iyiki Aknet Anadolu ❤️
16/04/2021
OĞUZHAN TAPAR
HIZLI VE GÜVENİLİR
14/04/2021
SUNAY TURUNÇ
Süper
08/04/2021
EMİNE FULYA GÖKÇE
Aldigim egitimler icin ilk olarak Sefer ve Dilek hocalarima, yardimini hicbir zaman birakmayan Seçil Hanim a cok tesekkur ediyorum. Cok kaliteli bir egitim aldigimi dusunuyorum, ilk olarak kendimi sonra ailemi daha sonra da kocluk yaptigimda insanlari mutlu etmek beni cok heyecanlandiriyor. Hayata dair o kadar cok puf noktasi ogrendim ki, egitimci olarak cok eksigimin oldugunu gordum. İlmek ilmek bize koçlugu islediler. Evde aldigim egitimi esime de anlattim ve evimizin atmosferi pozitif yonde cok degisti. Tekrar tekrar cok tesekkur ediyorum. Diger sertifikalari da almak icin, yeni yeni ufuklara yolculuk yapmak icin sabirsizlaniyorum. İyi calismalar.....
30/03/2021
ZEYNEP TOPAL
AKNET ANADOLU AİLESİ KURUMUNUZA SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPTIM TARAFIMA SEVGİLİ EĞİTİM DANIŞMANIM HÜSNİYE HANIM ULAŞARAK BENİ BİLGİLENDİRDİ ÖZELLİKLE KARŞILIKLI GÜVENİ OLUŞTURARAK BENİM İÇİN FAYDALI OLUCAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜ EĞİTİMLERİ ÖNERDİ GÖRÜŞMEDEN ÇOK MEMNUN KALARAK NLP TEKNİKLERİ YAŞAM VE YAŞAM ÜST SEVİYE EĞİTİMLERİNE BAŞLADIM ÖZELLİKLE KENDİMLE OLAN SORUNLARIMI ÇÖZMEMDE OLDUKÇA VERİMLİ OLDU. ASLINDA BAŞLARKEN BU KADAR VERİMLİ OLACAĞINI DÜŞÜNMEMİŞTİM ANCAK GEREK DİLEK HOCAM SEFER HOCAM GEREK DANIŞMANIM HÜSNİYE HANIMIN DESTEKLERİ İLE HAYATIMDA ÇÖZÜMLEYEMEDİĞİM SORUNLARI ÇÖZÜMLEMEM DE AİLEME OLAN DAVRANIŞLARIM BÜYÜK KATKI SAĞLADI. BUGÜNDE MİNDFULNESS EĞİTİMİNE BAŞLADIM. HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER AKNET ANADOLU ESKİŞEHİR.
29/03/2021
DENİZ DENİZ
Aknet Anadolu Eğitim Kurumları ile hayatımda köklü değişimler sağlayabilmek amacıyla NLP eğitim araştırmalarım sürecinde karşılaştım. Kurumunuz; eğitim içeriği, hocaların donanımı ve eğitim danışmanım Tuğçe Hanım sayesinde her an bir muhatap bulabilmem uzaktan eğitimin çok yönlülüğü ve karmaşası içerisinde aydınlığa çıkan yol oldu benim için. Aldığım eğitimde öğrendiğim her teknik hayatıma uyarlanabilecek şekilde düzenlenmişti, bir de bu donanımın geçerli bir sertifika ile taçlandırılması beni kişisel gelişim üzerine farklı insanların da hayatına dokunabilme açısından beni teşvik eden en önemli noktaydı. Tüm çalışanlar harika ! Kucak dolusu sevgiler...
29/03/2021
BİRSEN AVCİ GÖKCE
Eğitim Koçluğu eğitimi almaya karar verdikten sonra Aknet Danışmanlığa kayıt bırakarak detaylı bilgi talep ettim. Çok kısa sürede tarafıma dönüldü, onlayn verilen eğitim hakkında çok büyük kaygıya sahiptim çünkü eğitim ile ilgili çok büyük beklentiye sahiptim ve onlayn eğitimin bunu karşılayamayacağına inanıyordum, bu yüzden de bir türlü başlamaya karar verememiştim, bunun için tarafıma ulaşan Hüsniye Hanımdan yardım istedim ve beni daha önceden eğitim almış olan ve bu eğitim ile doğru orantıda iş yapan kişiler ile iletişim kurmama yardımcı olmasını istedim, hiç itiraz edilmeden hemen daha önce eğitim almış ve bu konuda iş kurmuş kişinin iletişim numarası tarafıma iletildi ve o kişi ile anında iletişim kurabildim ve bu talebim haftasonu insanların dinlenme günlerinde talep edilmesine rağmen geri çevrilmedi, iletişim kurduğum kişi ile eğitimi aldıktan sonra kendilerini yeterli hissedip hissetmedikleri ve eğitim almak için doğru yerde olup olmadığımı sordum(piyasada pek çok benzer işi yapan pek çok danışmanlık şirketi olması sebebi ile) aynı zamanda materyal içeriklerini merak ettim bu talebimde istinasız anında yerine getirildi ve benimle kaynak ve içerik hakkında da bilgi ve donanım paylaşımı yapıldı, bütün bunlara ek olarak eğitim ve şirket hakkında çok detaylı tane tane açıklamalarda bulunularak kaygı düzeyim en aza indirildi, öncelikle değişen eğitim sistemi, eğitimin gittikçe niteliksiz hale gelmesi, okuyan çocukların bir hedeflerinin olmayışı ve bu konuya çözüm bulma çabalarım, çocuklarım için de aynı durumun söz konusu olması ve alacağım eğitimin çocuklarım için kullanılacak olması benim için çok önemliydi. Bu eğitimin çok ama çok yeterli olmaması benim için daha da büyük önem arzetmekteydi, bu sebeple de kaygı düzeyim daha da yükselti, bütün bu taleplerimin yerine getirilmesi ile kendimi güvende ve doğru yerde hissederek kaydımı bugün itibari ile yaptırdım. Bu kadar kısa sürede bu kadar kaygıya rağmen kayıt yaptıracak kadar kendimi güvende hissettiren Aknet Danışmanlığa ve Hüsniye Hanıma sonsuz teşekkürler.
22/03/2021
NERMİN KORKMAZ
Çok memnun kaldım tşk ederim Hüsniye hn.. Çok ilgilisiniz
22/03/2021
FATMA FEYZA İYİOL
Öğretmenim. Hem mesleğimde öğrencilerime daha faydalı olmak hem de kendi çocuklarıma daha iyi yol gösterebilmek için eğitim koçluğu sertifika programına katıldım. Video ve PDF ile sınavı da başarıyla tamamladım. Şimdi süpervizyonu sabırsızlıkla bekliyorum. Kayıt aşamasından itibaren yardımcı olan Deniz hanım, Dersleri anlatan, canlı yayınları yapan Dilek hoca ve Sefer hocaya çok teşekkürler. Emeklerinize sağlık.
21/03/2021
BERNA ÇAPÇIOĞLU
Değerli AKNET ekibi pandemi döneminde oğlumun eğitimine nasıl katkıda bulunabilirim diye düşünürken Eğitim Koçluğu sertifika programınıza rastladım ve iyiki de rastlamışım. Program kafamda bölük pörçük bilgilerin bir çerçeveye oturmasına ve nasıl hedef odaklı olabileceğime yardımcı oldu. Oğluma derken en çok faydayı ben gördüm aslında. Yollarımız kesiştiği için çok şanslıyım. Eğitmenleriniz de en hassas olduğum konuda, iş etiği konusunda, son derece dikkatliydiler. Konularına hakim, yetkin kişilerden eğitim almış olmaktan dolayı da çok mutluyum. Koçluk bence herkesin alması gereken bir soft skill eğitimi. Kesinlikle tavsiye ederim. Hayata bakışınızı ve hayaller ile hedefler aradındaki farkı anlamanızı sağlıyor. Bu benim için çok büyük bir kazanım. Teşekkürler ?
18/03/2021
BERNA HIZARCI BEŞER
Anket Anadolu ile yaşamboyu öğrenme isteğime hızlı bir ivme kazandırdım, meğer yeni şeyler öğrenmek ve kendini keşfetmek sandığındaki daha gerekliymiş, bir bilen olarak yoluma devam ediyorum Herşey için çok teşekkür ediyorum Aknet Anadolu’nun tüm değerli hocalarına, Dilek ve Safer hocam iyi ki tanıdım sizleri
17/03/2021
SONGÜL ÖNCÜ
Eğitime başlamadan önce tereddüt etmiştim fakat tamamladıktan sonra çok doğru bir eğitim aldığımı anladım, özellikle danışmanım Hüsniye hanıma ve İlker hocama sonsuz teşekkür ederim.
15/03/2021
HÜLYA AYDIN
Merhaba, henüz ikinci eğitim videosunu izledim. Karşılıklı diyalog şeklinde işlenmesi çok güzel olmuş. Monoton ders işleme şeklinden farklı diyalog seklinde . Hiç sıkılmıyorum dersi dinlerken. Teşekkürler...
15/03/2021
ASLI DAŞDÖGEN
Süreç içinde çok yardım aldım ve tüm.eberjileriyle yardımcı olan Tuğçe hanıma, hocalarımıza ayrıca teşekkür ederim. Anlatmak istedikleri konuları özenle,dikkatle defalarca tekrarlayarak müthiş bilgilerini bizlere aktardılar, emeklerine ,şahıslarına, bilgi ve donanımlarına ayrıca turan kaldığımı belirtmek isterim. Müthiş bir süreç geçirdik birlikte çok teşekkürler herşey icin...
13/03/2021
ZELİHA TEMEL
Çok güzel bir eyitim çevremdeki arkadaşlarada tavsiye ediyorum hatta katılan va inşAllah sayılarımız artar
12/03/2021
ÖZGÜ BAYRAK
Eğitim danışmanınız Seçil Gelen Hanım süreç yönetimi, bilgi aktarımı ve iletişim becerileri konusunda çok yeteneklidir.
10/03/2021
HAVVA OLYAÇ
Eğitim koçluğu için eğitim aldım memnun kaldım en çok da benimle ilgilenen Tuğçe hanıma teşekkür etmek isterim.Ne zaman ne sorsam bana yardımcı oldu.Hocalarıma ve Tuğçe hanıma cok teşekkürler.Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle...
24/02/2021
İREM AŞUT
31 Ekim 2020 Tarih itibariyle Danışanım Tuğçe Nur Demir ile başlayan eğitim koçluğu ve Nlp eğitim ile çıktığım yolda Psikolojik Danışman Dilek Kırcaoğlu ve Profesyonel Koç Sefer Kayaoğlu’nun katkılarıyla eğitim sürecimi tamamladım. Şuan eğitim koçluğu yolculuğuma öğrencilerime koçluk yaparak devam ediyorum bu işin eğitimini alıp devamını sağlamak harika bir duygu??Bu süreçte her daim yanımda olan Tuğçe Nur Demir’e ve Sayın hocalarıma emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.?
24/02/2021
ALİ TETİK
Süper
23/02/2021
HÜSEYİN İLHAN
Bana çok şey katan bir eğitim oldu. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.
22/02/2021
NACİYE SERBEST
Aknet Anadolu'dan özellikle Hüsniye Işın hanımefendiye 7 gün 24 saat boyunca ulaşılabilir olmasından ve hızlı çözümcül yaklaşımlarından dolayı özellikle teşekkürlerimi sunuyorum. Hatta kayıt aşamasındaki tüm endişelerimi gidermesi ve bu güzel organizasyondan faydalanmamı sağlayacak şekilde, titizlikle benimle ilgilenmesi de tarafımda çok güzel izlenimler bıraktı. Hocalarıma tüm aileye teşekkürlerimi sunuyorum. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.
20/02/2021
BELMA DURU
Dökümanlardaki derslerin videolarda daha yalın ve daha açıklayıcı hale getirmiş olduğunuz anlatımlarınız için Sayın Dilek Kırcaoğlu Sayın Sefer Kayaoğlu Sayın DR Bülent Madi sizlere ve bizler için vermiş olduğunuz emeklerinize şahsım adına çok teşekkür ederim.
09/02/2021
CENGİZ BESİNLİ
Deniz hanım gerçekten ilgi alaka ve bilgi yönünden gayet başarılı.
06/02/2021
ALİ AYTEKİN GÜVENÇ
Dersler ve hocalarımız oldukça öğretici açıkça anlatım dili içın teşekkürler
06/02/2021
HİCRAN KİZİLOGLU
Çok teşekkür ederim. Oldukça başarılı ve açıklayıcı bir giriş yaptınız.
04/02/2021
FADİME KARABULUT ÖZDEMİR
Kaliteli ve ciddi bir eğitim teşekkürler
28/01/2021
YELİZ DURMUŞ
Bilgi almak için whatsapp’tan yazdım, hemen dönüş sağladılar. Tuğçe Hanım öyle güzel ( detaylı ve merak ettiğim tüm soruların cevabını vererek) bilgilendirdi ki, eğitim alacağım en doğru kuruluşa geldiğimi anladım. İyiki buradayım. Saygılar ?
23/01/2021
ŞEHNAZ NESLİHAN GÜRZ YALÇIN
ALANINDA PROFESYONEL EĞİTİCİLER TARAFINDAN PROFESYONEL BİÇİMDE, ETİK KURALLARA UYGUN, MESLEKİ SINIRLARA DİKKAT EDEREK HAZIRLANMIŞ BİR EĞİTİM. EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞŞEKÜREDERİM.
20/01/2021
ZAHİDE BAŞARAN
BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYAN HÜSNİYE HANIM AKLIMDAKİ BÜTÜN SORULARI TÜM NEZAKETİ VE BİLGİ DONANIMIYLA CEVAPLAYIP AKNET ANADOLU KURUMUNU TERCİH ETMEMİ SAĞLADI. EĞİTİM İÇERİĞİ VE DÖKÜMANLARI İE ÇOK VERİMLİ BİR EĞİTİM ALACAĞIMA EMİNİM.
19/01/2021
ÖMER ILICAN
ÇOK HIZLI ÇOK VERİMLİ BİR SÜREÇ OLDU
18/01/2021
HAVA BOLLUK
Sınava planladığım gibi hazirlanamadım daha yüksek not almalıydım süreyi yetiştireneyecegim tedirginliği ile sorulardan bir kaçtanesini de yanlış cevaplamışım üstelik 17dk kala sınav bitti bile bile yades :(
16/01/2021
ÖZLEM ÇİMEN YENİL
Hem kişisel gelişim hem de mesleki gelişim açısından çok faydalı bir program.
14/01/2021
SEHER AN
Az önce Yonetsel Kocluk eğitimi için basvurumu tamamladim.Eğitim Danışmanım Hüsniye Işın'a şimdiden yaptığı detaylı bilgilendirme için teşekkürler.Eğitimin kaliteli olacağına inanıyorum.
08/01/2021
AYSEL YILMAZ
Verilen bilgilerden. Memnunum. Bizi arayıp ilgilenmenizden çok memnun kaldım.
07/01/2021
HAYRİYE GÜVEN
Merhabalar İlişki ve Evlilik Danışmanlığı sertifikamı aldım. Danışmanım Hüsniye Hanıma, Hocamız Psikolog İlker Küçük'e çok teşekkür ediyorum. Şuanda biraz yoğunum, işlerimi halledince Yaşam Koçu Eğitimine başlamayı düşünüyorum. İyi çalışmalar diliyorum.
30/12/2020
ŞÜKRÜ GÜNER
İlk katıldığım program KOBİ Danışmanlığı Programı idi. Katılım öncesi yaptığım araştırma da Eğitim Sisteminin doğru kurgulanmış olması ile Eğitim kadrosunun verdiği güvenle Programlara katıldım. Doğru yapmışım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
29/12/2020
EMİNE YILMAZ
mükemmelll... bilgilerimi ve kendimi geliştirme ile ilgili tam zamanında ve doğru bir karar verdiğimi biliyordum. az önce ilk dökümanı indirdim , okudum ve ilk videoyu izledim. ve şuan eğitim alacağım kurum tercihi olarak da en iyisini seçtiğime dair hiç endişem yok. bilgilendirme ve kayıt sürecinde tarz , yaklaşım ve aydınlatıcı bilgileri ile 4/4lük iletişim sağlayan ve her sorumu sabır ile en ince ayrıntısına kadar cevaplayarak bendeki tüm soru işaretlerini tebessüme çeviren Tuğçe Hanıma ve Hüsniye Hanıma sevgilerle :) yıllar ama yıllarrr sonra yeniden öğrencilik heyecanı yaşıyorum :)
20/12/2020
ZELİHA NAZLAN EKİCİ
Çok güzel bir egitimdi. Emeği geçenlere teşekkür ederim. ?
19/12/2020
EBRU ASMAZ
tesekkurler
18/12/2020
LEYLA ÜSTÜN
Eğitim ve yaşam koçluğu na kayıt oldum çok yararlı faydalı bilgiler öğreniyorum ibrâhim beye desteklerinden dolayı hüsniye hanıma yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.Herkese bu faydalı bilgileri almalarını tavsiye ediyorum.
17/12/2020
EMİNE ALTAŞ KUYU
Merahaba herkese herşey için çok ama çok teşekkür ederim. Eğitim Proğramlarının(Yaşam Koçluğı1 Eğitim Koçluğu,NLPProgramı) Hazırlanmasında HOCALARIMA ,BAŞKENT ÜNİVERSİTESİNE ve özellikle AKNET ESKİŞEHİR ŞUBESİ tüm EMEĞİ GEÇENLERE, GÜLER YÜZLERİ SABIRLARI VE ÇÖZÜM ÜRETMELERİ DURUMUNDA İNSANİ YAKLAŞIMLARINDAN DOLAYI ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. Sadece verilen fotokopi ve video seyretme ve çalışmanın dışında ESKİŞEHİR AKNET Şubesinin DURUŞUNDAKİ CİDDİYET ETİK VE İNSANİ YAKLAŞIMLARI FOTOKOPİ VE VİDEOLARDAN DIŞINDA İYİ BİR EĞİTİM VERİYOR İNSANA ...GÜNÜMÜZDE ARTIK KALMAYAN BİR EĞİTİM TEŞEKKÜRLER.
14/12/2020
HANDE TURAN
Danışmanım Tuğçe hanım oldukça iyi ve güvenilir biri. Yardımları için kendisine çok teşekkür ederim.
14/12/2020
SERAP YÜKSEL
ben çok güzel eğitim aldığıma inanıyorum.koçum hüsniye hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.
12/12/2020
MUZAFFER ERK
Video sunumları oldukça nitelikli ve faydalı. Eğitim danışmanı Hüsniye hanım da işine hakim ve ilgili. Teşekkürler.
03/12/2020
ELİF DALLI
Aknet Anadolu ekibinden, ruha dokunduğumu ciddiyetle hissettiren değerli Rehberlerim Dilek Hanım, Sefer Bey, her derdimi rahatlıkla paylaşabildiğim ve çözüm bulduğum kıymetli danışmanım Kübra Hanım, Muhasebeden zorlandığımda imdadıma yetişen değerli Sevil Hanım ve Süper vizyon Organizetörü bize muhabbetle yetişen Dilan Hanım varlığınıza şükran duyuyorum. Aknet Anadolu ile 6 eğitimi alıyor olmak ve kendimle buluşmak benim için büyük bir mutluluk varlığınıza şükran duyuyorum. Iyiki varsınız
01/12/2020
SAADET ARSLAN
Harika alt yapısı oturmuş bir site 0 sorunsuz üye girişi olup dersler hemen karşıma çıktı ayrıca böyle mesleki danışmanlık kurslarının verilmesi de bir diğer HARİKA.
24/11/2020
FİLİZ AKIN SU
Tuğçe hanımın başlangıç için takibi ve kibarligi mükemmel.Dersler için.yorum dinledikten veyararlandiktan sonra yaabilirim
24/11/2020
FEYYAZ ASLANPENÇE
Sertifika eğitim süreci bitene kadar her soruma cevap alabildim ve yönlendirmeler içinde çok teşekkür ederim.
21/11/2020
HANİFE ÖZTÜRK
Çok güzel bir ekip
21/11/2020
ALİ BAŞPINAR
Başarılar dilerim
21/11/2020
AYŞE YILDIRIM
Tuğçe Demir hanımefendi çok ilgili.Kendisine çok teşekkür ederim.Başlangıç güzel.İnşallah eğitimi tamamlayınca da güzel diyebilirim.
21/11/2020
LEYLA ÜSTÜN
Hüsniye hanım yardımlarınız çok teşekkür ediyorum
19/11/2020
GİZEM NAZLIOĞLU
Sadece bilgi almak için görüşme talep etmiştim şu an eğitim alıyorum. Kübra hanım sayesinde, bütün sorularıma eksiksiz ve sabırla cevaplar verdi ?? Kendisine çok teşekkür ediyorum, yine kayıt olsam yine kendisiyle iletişim kurmak isterim.
17/11/2020
ZERRİN YÜKSEL
Sertifikam elime geçti ?Çokta kaliteli olmuş. Insanin kendine bir şey katması kadar güzel bir şey daha yok.Tatlı dilleriyle danışmanlık yapan Aknet Anadolu çalışanlarına ve eğitmenlerine kucak dolusu sevgiler ve teşekkürler.
11/11/2020
KENAN BEKLEN
Merhabalar, almış olduğum eğitimden ve bana her bilgi akışını saplayan , her konuda destek olan, aydınlatan bilgilendiren, ki bence iletişimin rolünü en iyi üstlenen kurumunuz sahiplenen Seçil Gelen hanıma teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
05/11/2020
NAZLI GÜL ÇAĞIRGAN
Seçil hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim
05/11/2020
BEKİR RUTBİL
Verilen eğitim ve de Seçil hanımın bizi bir an bile yanlış bırakmaması. Herşey için teşekkürler?
05/11/2020
GÜL HIZAL ERDİN
Danışmanım Seçil Hanım'a iyi iletişimi ve ilgisi için teşekkür ederim.
05/11/2020
ELİF ŞENYİĞİT DİBEK
Merhabalar, öncelikle benimle ilgilenen Tuğçe hanıma ilgisi ve açıklayıcı yaklaşımı için çok teşekkür ederim. Açıklayıcı tavrı ile kafamdaki tüm soruları cevaplaması ve güzel diksiyonu ile beni aydınlatması sayesinde bu kursa kayıt olmaya karar verdim. Tüm bilgilendirme için teşekkürler..? Bence başarılı bir ekiple çalışıyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılar ....???
05/11/2020
CEMİL ÖZSOY
Kısaca söylemem gerekirse Her yeni işletmenin ve yöneticilerin bu eğitimi almasının zorunlu olduğuna inanıyorum.Sunum yapan hocalar anlaşılır vr sürükleyici bir dille anlatım yapıyor.Teşekkür ederim.
05/11/2020
SİBEL BÜLBÜL DEŞAT
Aile bir gibi kurum oldu Aknet Anadolu. Eğitimler son derece verimli, keyifli ve dolu dolu bilgiler var. Ayrıca Danışmanım Seçil GELEN hanıma göstermiş olduğu ilgi, alaka ve güler yüzü için teşekkürü bir borç bilirim.
04/11/2020
AYŞE NUR TÜRK
Öncelikle bir çok Program araştıran biri olarak fazlasıyla memnun kaldım eğitim danışmanım Tuğçe Nur hanım aşırı içten, samimi, ilgili tavrıyla beni çok memnun ben mutlu etti Program içeriği, ilerleyişi ve diğer bileğiler konusunda da detaylı bilgilendirme yapıp her sorumda aynı enerji, canlılıkla beni rahatlattığı için çok teşekkür ederim.. Diğer eğitimlerde de görüşmek dileğiyle herkese tavsiye edeceğim bir eğitim olacağı kesin ???
04/11/2020
GÜNEŞ SÖZER
AKNETANADOLU ailesine ,alan hakimiyeti, etkili ve akıcı anlatımı sayesinde Resim Analizi ve Psikolojik Testler, Oyun Terapisi, Masal Terapisi alanlarında kişisel gelişimime önemli katkılar sağlayan değerli NESİL SAĞIN KÜÇÜK hocamıza ve nezaketli tavırları ile bu süreçte bana her konuda yardımcı olan sevgili danışmanım SEÇİL Hanıma TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM....
31/10/2020
ŞENAY KAHRAMAN
Sayın İlgili, Sertifika programını girdiğim sınav neticesinde başarı ile tamamlamış durumdayım. Eğitimin içeriğinden memnun kaldım, bundan sonraki hayatımda çok faydasını göreceğimden eminim. Ayrıca sorduğum her soruda benimle ilgilenen ve yardımcı olan Kübra Hanım'a da özellikle teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere Şenay Kahraman
30/10/2020
ERGÜN BAHAR
Gerçekten çok faydalı ve akıcı bir eğitim programı oldu. Kişisel gelişimime katkı sağladı. Emeği geçen tüm hocalarımıza ve bana bu süreçte yardımcı olan danışmanım Kübra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
28/10/2020
BURCU ÇETİN
Kursunuzda Eğitim Koçluğu alanında oldukça verimli bir süreç geçirdim. Hocalarıma ayrıca teşekkür ediyorum. Özellikle sevgili danışmanım Hüsniye Hanım konusunda çok şanslıydım . Saat kaç olursa olsun telefonlarıma nezaketle cevap verdi. Sorunlarımı çözmede yapıcı ve yönlendirici oldu. Kursu bu sürece kadar taşıdıysam ve iyi bir netice aldıysam en çokta danışmanım sayesindedir. Saygı ve sevgi ile kalmanız dileğiyle??
27/10/2020
ÖMER KOÇOĞLU
Değerli aknet ailesi bir ayı geçkin süredir sizinle zaman geçirdim. Çok keyif aldım. Hele hele Ali hocam am bir duayen benim için diğer hocalarıma da candan teşekkürler. Birde KOBİ danışmanı Tuğçe hanıma çok teşekkür ederim günün her saatinde tlfonu n diğer ucunda hazır olduğunu bilmek muhteşem di .nezaketi ve ses zerafetinden bahsetmiyor um bile. Ekip olarak tam bir KOBİ danışmanı ekibi diyebilirim. Başarılarınız daim olsun. Bu arada kovit19 geçirdiniz çok geçmiş olsun rabbim sizleri korusun AMİN.
26/10/2020
GÜLNUR BERBER CİVELEK
Dilek Kırcaoğlu ve Sefer Kayaoğlu nun ders notlarını dinlemek çok keyifliydi, sayelerinde çocuklarımın eğitim hayatlarında yanlış bir yol izlememek amacı ile başladığım eğitimde; hem çok fazla konuyu tecrübe etme hemde sadece eğitim koçluğu değil insan ilişkileri, iş ilişkileri etkili iletişimde vizyon sahibi olma konusunda da yol göstericiydi. Teşekkür ediyorum Aknet Anadolu eğitmenleri ve eğitim danışmanım Seçil hanıma
24/10/2020
AYŞE EREN
Çok heyecanlandım. çok güzel hazırlanmış sorulardı. 4 soruda hata etmişim dikkatim dağılmıştı. Teşekkürler AknetAnadolu. Hocalarımız Sefer Bey ve Dilek Hanım'a ayrıca teşekkür ederim. İletişimdeki hatalarımı görmemi sağladığınız için....
24/10/2020
GÜLDER ÜNAL
Deneyimliyoruz göreceğiz ve fakat şimdiye kadar olan bilgilendirme ve destek noktası mükemmel diyebilirim
24/10/2020
LALEGÜL ÖZTÜRK
Yaşam koşullarının zorlaştığı günümüzde, çağ değişimi nedeniyle insanların birbirleriyle doğru iletişim kurmakta zorlandığı ve bu sıkıntılı pandemi sürecinde karşıma çıkan AKNET ANADOLU ya, benimle o tatlı üslubuyla her zaman ilgilenen , her konuda yardımcı olan , Güler yüzlü sevgi dolu hanım hanımcık Tuğçe hanıma❤️ , tane tane anlaşılır bir dille bize online ders veren Psikolog İLKER hocama yürekten teşekkürlerimi sunuyorum ? Aldığım eğitimin günlük yaşamımda bana çok destek olacağını umarak basvuru yaptım iyikide yapmışım , emeği geçen tüm çalışanlara kucak dolusu sevgiler?
24/10/2020
SERDAR HERGÜNER
Daha aydınlık ve kalkınmış bir Türkiye olusturuyorsunuz.
23/10/2020
BETÜL YILDIRIM
Ilgili ve bilgi dolu insanlardan kursu aldigim icin sansliyim ilginiz icin wsekkur
21/10/2020
DOĞAN GEZMİŞ
Merhaba arkadaşlar, Kobi Danışmanlığı sınavlarında başarılı olup sertifikamı aldım.Hocalar sağolsunlar bizlere donanımlarının en mükemmelini sunmak için büyük çaba harcadılar. Kendilerine teşekkürü borç bilirim. Ve gelişime devam diyerek proje yönetimi ve yönetim koçluğu sınavlarına da hazırlanıyorum. En büyük birikim bilgidir arkadaşlar.
21/10/2020
ZERRİN YÜKSEL
Sefer hocamla, Dilek hocam alışkanlık yapti sanırım çok verimli bir eğitimdi .Ben durup durup izliyorum vidiolari.Bildiklerini bir kenara bırakan yeniden çok şey öğrenebilir.
21/10/2020
BÜŞRA MARAŞLI
Tuğçe hanım, ciddi anlamda yardımlarını hiç eksik etmedi. Kendisinin ikna edici ve güven verici yaklaşımı,bu deslere katılmamda olumlu bir etki sağladı. Kendisine çok teşekkür ederim. Sevgiler
20/10/2020
SULTAN GÜNEŞ
Aknet Anadolu dan eğitim koçluğu eğitimi alıyorum. Gerek eğitimi veren hocalarımın yetkinliği, gerek eğitimin içeriği beni çok tatmin etti. Kendimi tanımada bana bir çok şey kattı. Bu eğitimin öğrencilerimle olan ilişkilerimi daha üst bir seviyeye taşıyacağına inanıyorum. Dolayısıyla verimli bir eğitim süreci geçirdim diyebilirim. Emeklerinden dolayı DİLEK ve Sefer hocalarıma; Ayrıca bu süreçte bana danışmanlık yapan çağrılarıma anında ince, zarif tavrıyla tatmin edici cevaplar veren Kübra Hanıma ve aynı nezaketle benden yardımlarını esirgemeyen Sevil Hanıma çok teşekkür ediyorum. Sultan Güneş
20/10/2020
ALİ EKBER BUDAK
Gaziantep'ten Merhabalar, Ben 24 yıllık sınıf öğretmeni, 52 yaşında Ali Ekber BUDAK. İnternette Aknet Anadolu’yu gördüm. Uzaktan eğitimle online olarak EĞİTİM KOÇLUĞU kursunun verildiğini gördüm. ilk önce Danışmanım Tuğçe Demir Hanımın net, doğru ve bilgilendirici açıklamalar sonucundaki kafamdaki soru işaretlerini gidererek ben bu kursu kaçırmamalıyım düşüncesine karar verdim. Tuğçe Hanım aynı zamanda pozitif bir insan olduğu için öncelikle ilk teşekkürümü sunarım. Danışmanımın aydınlatıcı çalışmalarıyla AKNET ANADOLU sistemini en kısa zamanda bana öğretti. Videolarla da Eğitmenlerim Psikolojik Danışman Dilek KIRCAOĞLU ve Profesyonel Koç Sefer KAYAOĞLU Hocalarımın dersleriyle 52 yaşında yaşama bakış açımda, eş olarak, baba olarak ve 24 yıllık öğretmen olarak 15. videoyu izlememe rağmen olumlu yönde bana çok şeyler kattılar. Saygı değer eğitmenlerim. Bir teşekkürümü de sizlere sunuyorum. Daha 30 video daha izleyeceğim. Siz hesap edin bana daha ne güzellikler katacağını. Bu güzelliklerin sınıfımdaki 38 çocuğa ve ailesine yansıdığını siz düşünün. İyi ki AKNET ANADOLU' yu ve çalışanlarını tanımışım. İYİ Kİ VARSINIZ. TEŞEKKÜRLER GÜZEL İNSANLAR. Okulumda öğretmen arkadaşlarıma bu kurs hakkında söz etmiştim. Bir arkadaşım kursunuza kayıt yaptırmış. Şimdi kursiyerinizdir. Gönül Heybeme AKNETANADOLU’ yu KAZANDIM. 19.10.2020 Ali Ekber BUDAK
19/10/2020
DHURATA ÇORAT
Eğitimciler pozitif,materyaller ve canlı yayınlar çok verimli ve güzeldi. Özellikle beni yönlendiren ve ilgilenen Kübra hanıma çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
17/10/2020
EMİNE ALTAŞ KUYU
Eskişehir den Merhabalar Öcelikle yazmakta geç kaldığım için çok Özür dileyerek başlamak istiyorum. YAŞAM KOÇLUĞU, EĞİTİM KOÇLUĞU Eğitimi tamamladım. NLP i Eğitimi almaktayım.54 yaşındayım Emekliyim veOnline Eğitime hiç sıcak bakmayan biriydim.ANCAK Eskişehir Aknet ofis en başta İbrahim Beyin İNSANİ TUTUMU NETve DOĞRU İLETİŞİMİ ve GÜVEN SAĞLAMA kısacası TİCARİ DEĞİLDE GERÇEKTEN YAŞAM KOÇLUĞU DURUŞUYLA ilk olarak Yaşam koçluğu Eğitimi aldım ve TABİİİ OLARAK EĞİTİMDEN SONRA EĞİTİM KOÇLUĞU VE NLP GELDİ.ÇOK AMA ÇOK CİDDİ GÜZEL VE ANLAŞILABİLİR EĞİTİMLER . HOCALARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.Yinede böyle bir eğitime ulaşmamda AKNET OFİS ESKİŞEHİR gerçekten bakış açımı değiştirdi. özellikle İbrahim Bey Hüseyin bey ve tabiiki SABIRLI DURUŞLARI İLE DANIŞMANIM HÜSNİYE HANIM VE CANLI YAYIN DESTEK SEZEN HANIMÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜRLER. İŞİNİ SAYGIYLA CİDDİ VE İNSANİ OLARAK İCRA EDEN ARKADAŞLAR..İYİKİ BANA SABIRLA DAVRANIP BU EĞİTİMLERİ ALMAMMI SAĞLADINIZ. TEŞEKKÜR EDERİM.EĞİTİMİN İÇERİĞİ VE HOCALARIN EMEĞİ İÇİ DE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. KISACASI TÜM EMEĞİ GEÇEN TEKNİK , DESTEK EKİP HERKESE TEŞEKKÜRLER.ÇOK AMA ÇOK YARARLANDIM .EMİNE ALTAŞ
15/10/2020
AYFER DİKMEN
Çok teşekkür ederim Seçil hanıma özellikle
14/10/2020
NECİBE PEHLİVAN
Tuğçe Demir hanımefendinin,net,doğru,ikna edici bilgilendirmesiyle ,kurumunuza kayıt oldum Birlikte donanım kazanacağıma emin oldum. Şimdiden teşekkür ediyorum
14/10/2020
SADIK DIKMEN
Ticari sektörde faaliyet gösteren KOBİ lerin başarılı olabilmesi için klavuzluk yapacak KOBİ DANIŞMANILIĞI eğitimi aldığım AKNET ANADOLU Eğitim merkezi ve emekçilerine, geleceğin lokomotifi olan böyle eğitime katkılarından dolayı şükranlarımı sunarım, ayrıca bu eğitimde şahsıma rehberlik eden değerli SEÇİL hanımefendiye, bu konuda teşvik edici çabaları ve nazik ilgilerinden dolayı özellikle teşekkürlerimle saygılarımı sunarım, iyiki varsınız.
30/09/2020
GÜLÇİN ERDEM
ogretmenımız bır harıka ogrencı danısmanları tum sorularıma anında yanıt verıyor.resim analizi ve psikolojik testler eğitiminde ıyıkı sızı secmısım tesekkur ederım. emeğinize sağlık
11/09/2020
SADIK DIKMEN
Öğrenmenin yaşı yoktur ve ayrıca MEMLEKETE HİZMET nefes aldığın sürece devam etmeli anlayışı ile bu alanda da bilgi ve tecrübelerimi daha da arttırarak yararlı olabilmek için emekli olmuş ve 65 yaşına gelmiş subay olarak böyle eğitim almaktan mutlu oldum, gençlerimize de örnek olmak, ülkemize ve tüm insanlığa en iyi şekilde yararlı olabilmeleri için aynı azim ve kararlılıkla böyle fırsatları değerlendirmeleri dilekrimle tavsiye ederim.Bilgisi olmayan başarılı olamaz, DENEME YANILMA METODUYLA BAŞARI OLMAZ, VEYA ÇOK PAHALIYA MALOLUR,
09/09/2020
SEVGİ SARA PANER
Aknet Anadolu eğitim kurumundan 3 eğitim aldım ve alıyorum da. Orta yaşta, bu pandemi sürecini inceleyip okuyarak geçirmek istedim. Teknoloji ile aram çok yok. Egitim Danışmanım, Seçil hanım sakinliği, nezaketi ile herhalinden işini severek yaptığını geri dönüşümlerinden ,işine dört elle sarilmasindan belli eden kendisine teşekkür ederim . Bana sabır ve sevgiyle internet girişiminin kolaylıkla yapabileceğimi anlatması, 50 yaşında öğrencilik yıllarına geri dönüş yapan birisi olarak mutlu etti. Aknet Anadolu da çalışan tüm ekip çalışanlarına, arkadaşlarına teşekkür ederim aralarındaki uyum ,danışanlara saygılı, anlayışlı yaklaşımlarını gördükçe, Geçmekte olduğumuz şu günlerde, gençler de umut olduğunu, ülkemizi kalkındıracak güzel genç, dinamik insanları görmek mutlu ediyor. "İşleyen demir parıldar" sözü çok doğru. Okudukça ilerleyelim, önce kendimizi aydınlatırız sonra elimizi dokunduğumuz her şeyi . :) Sevgi Sara Paner
25/08/2020
AYŞE SEVİNÇ
Çok faydali bir program kendi çabalarimla attıgim temele sayenizde bina inşa etme fırsatı buldum eğitim danışmanımız Seçil Hanıma ayrıca teşekkür ediyorum, kolaylıklar diliyorum
24/08/2020
AZİZE HALE ÖNCÜ
Yasam koçluğu egitimi verdiğiniz için tesekkur ederim
24/08/2020
NECMİYE TEKİN
Benim için çok önemli bir eğitimdi ,sayenizde çok keyifli ve dolu dolu bir zaman geçirdim. Sonsuz teşekkürler
22/08/2020
SEVİLAY BOZKURT
10 üzerinden 8 şuan
14/08/2020
HALİL ERSÖZ
Ben Halil Ersöz, Kobi Danışmanlığı eğitimi aldım ve çok değerli Hocaların anlatımları ve yaşadıkları tecrübelerini de eğitimin içine katınca daha da bir önem kazanıyor. İnsan kendine şunu söylüyor. Ne kadar doğru yerdeyim. Başta Hocalarımıza ve Aknetanadolu ekibine çok teşekkürler.
12/08/2020
ÖMER KOÇOĞLU
Henüz yolun başında olduğu muzdan bişey demek zor lakin böyle bir eğitim programı çok güzel bence.
28/07/2020
MUZAFFER BOYUNEĞMEZ
Yaşadığımız şu garip dünyada öyle zamanlar olur ki, Yapacağınız ya da yapmayı planladığınız bir proje ya da sektör el iş programlarınızda mutlaka destek alma ihtiyacı duyarsınız işte benim içinde tam böyle oldu, Aknet Anadolu eğitim hizmetleri firmasından destek almaya karar verdim. Ne kadar doğru bir karar verdiğimi Tuğçe Hanım ile yaptığım telefon görüşmesindeki yaklaşımları, sade ve net bir Türkçe ile anlatımı, kendine olan özgüveni ve işini seviyor olması telefondaki acık sözlülüğü ve nazik davranışları kısacası naifliği beni kandırdı ve kayıt yaptırdım iyki de yaptırmışım kendisine sonsuz teşekkürler ve bundan sonraki sosyal ve iş hayatında başarılarının devamı temenni ediyorum. Kalite herşey den önce İnsan olmaktır, insanları sevmek ve insanca yaşamaktır. Tuğçe Hanım bu felsefeye Örnek’tir.
22/07/2020
ŞULE ANGINOĞLU
Hocam merhaba ben MERSIN TARSUSTA yaşıyorum evli ve iki çocuk annesiyim ilk dersinizi severek dinledim ağzınıza sağlık inşallah sizden öğreneceğim bilgiler hayatıma anlam katacak iyi günler
07/07/2020
FETHULLAH FAKIOĞLU
ilk başlangıç olarak hızlı eğitime giriş çok güzel
05/07/2020
SUZAN BAYSAL
ALDIĞIM HİZMET VE EĞİTİMİN KALİTESİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIM . TÜM EKİBE TEŞEKKÜR EDERİM.
27/06/2020
GÜLŞAH UĞUR
Selamlar,eğitimime başladım.Dilek Hanım ve Sefer Bey' in ders anlatımlarına alıştım, gayet güzel gidiyor. İnşa Allah bu eğitimden maksimum fayda sağlarım.Kendimden umutluyum:))
24/06/2020
ABDULLAH YİĞİT HOŞGÖR
Çok ilkeli,insanı yormayan,esnek anlayışlı bir kurum.Eğitim videoları olsun,dökümalar olsun gerçekten dolu.Seçil hanım başta olmak üzere hocamıza çok teşekkür ediyorum saygılar ve sevgilerimle.
21/06/2020
SABİHA AKIN
Kurumunuzdan aldığım " İlişki ve Evlilik Danışmanlığı" eğitiminden duyduğum memnuniyeti iletmek istiyorum. Psikolog Sn. İlker Küçük tarafından hazırlanarak sunulan programda değinilen konuların temel yapı taşları net bir şekilde verilmiş. Aşırı detaya yer verilmeden, gereklilik düzeyinde hazırlanmış. Metinlerin video görüntülerinin de oluşturulması , ayrıca canlı yayın bağlantıları eğitime dinamik bir yapı kazandırmış. Bu arada, yapılan tanımlamalarda örneklemelerin artırılması gerekliliğini belirtmek isterim. Özellikle, yabancı olunan bazı kavramlar örnekleme olmadığı için askıda kalıyor. Genel olarak değerlendirdiğimde ciddi bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Psikolog Sn. İlker Küçük ve Öğrenci Danışmanım Sn. Başak hanıma ve emeği geçen tüm Aknet ailesine teşekkürler. Basak hanımın içten ve ilgili yaklaşımı bir dostluk havası içinde idi bu sıcaklığı yaşatan sevgili danışmanıma ayrıca minnet duygularımla...
05/06/2020
ŞÜKRÜ GÜNER
Aplikasyon ve program iyi planlanmış
01/06/2020
NEVİN KUTLUTÜRK
Videoları izlemeye başladım Güzel gidiyor
31/05/2020
EMİNE MIHÇIOKUR
Egitime başlafıgım günden itibaren zananında gelen mejaslar ve canlı egitinler ayrıça her konuda yardımcı eğitmen lere ayrıca teşekkür ederim
30/05/2020
HACI ALİ GÜLLER
Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Dilek Hocama ve Sefer Hocama da bize tecrübelerini aktardıkları için teşekkür ederim.
30/05/2020
İPEK CANDAŞ
Konular çok güzel anlatılmış. Teşekkürler
27/05/2020
HAVA ELDEN
Çok yararlı olduğuna inaniyorum
23/05/2020
SEVİL DEREGOZU
Bu egitim çok guzel firsat emegi gecenlere Tesekkur
26/04/2020
ESEN İNANÖZ
Sunduğunuz imkan ve süreç boyunca gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim.
25/04/2020
ERTUĞRUL ERTAN
KONULARIN SIRALANMASI COK İYİ. UNİTE KİTAPÇIKLARINI OKUYUP VİDEOLARI SEYRETTİĞİNİZDE VE CANLI YAYINLARI DA TAKİP ETTİĞİNİZDE EZBERCİLİKTEN ZİYADE OLAYIN BÜTÜNÜNÜ ANLIYORSUNUZ. NİTEKİM SINAV DA EZBERCİLİKTEN ZİYADE BÜTÜNÜ ANLAYIP ANLAMADIĞIMIZ İLE İLGİLİYDİ. ÖOK BAŞARILI BİR EĞİTİM ALDIM. TEŞEKKÜR EDİYORUM.
25/04/2020
FİLİZ ALDIRMAZ KORKMAZ
Eğitimlerden memnun kaldım.firma çalışanları konularına çok hakimler.Hocalar konuları interaktif ortamda çok güzel anlatıyorlar.emeği geçen herkese teşekkür ederim.
18/04/2020
YUNUS DEMİR
Merhaba diyerek sözlerime yer veriyorum 28 yaşındayım birçocuk sahibiyim aranıza katılarak eğitim öğretim görmek amacıyla aranızda olmaktan gurur duyuyorum şartlarınız engel olmadığı ve manevi ve maddi sorunlar açmadığı takdirde sizlerler beraber değerlerinize değer katabilecek her konuda yardımcı ve yardımcı olmanızı isterim şahsım tarafından bu konuda geçerli görüş açılarınızın doğrultusunda yer alabilirsem sevinirim saygılar .
17/04/2020
FÜLAY YİĞİT
Şimdilik fena değil
13/04/2020
HACI NUH
tesekkurler....dun aksam ki canli yayin dersimiz guzel ve egiticiydi…..
08/04/2020
GÜNEŞ ÜNSAL
Çok teşekkür ediyorum. Sizinle çalışmak güzel. Yanlış cevaplarımı görmek beni mutlu etti. Düzeltme şansım olacak.Eğitimde nerede yanlış yaptığını görmek önemli.Evlilik ve ilişki konularında zaten çevreme yardımcı oluyordum.Fakat daha fazla bilgi edinerek daha geniş kitleye sertifikalı olarak yardımcı olmayı bir toplumsal görev olarak görüyorum. Tekrar teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Sevgiler selamlar
28/03/2020
İBRAHİM MEMİŞ
Güzel bir girişim
17/02/2020
GÖNÜL TUNÇTEKİN
HİÇBİR ZORLUK ÇEKMEDEN, UMDUĞUMDAN KOLAY BİR ŞEKİLDE ARKADAŞLARIN YARDIMI ILE KAYIT IŞLEMIMİ TAMAMLADIM.TEŞEKKÜRLER AKNET ANADOLU ESKİŞEHİR.
01/02/2020
SEZAİ KİRAN
Başak Göktepe hanım çok yakından ilgilendi Çok teşekkür ederim
31/01/2020
ADİL KİLİSLİ
Eğitime yeni başlıyorum ; şimdilik izlenimim iyi olacak diye düşünüyorum.
25/01/2020
MÜHİBE MÜGE GÜLSES
Güzel bir calisma
14/01/2020
MEHMET AYDIN
yabismillah
14/01/2020
GÜLGÜN KÖSOĞLU
Yeni farkındalıklar kazanıyorum.Teşekkürler.
07/01/2020
ZENDÜSİ DİLMAÇ
Guzel
03/01/2020
Yenilikleri Öğrenmek İçin Kaydol!

Yeni gelişmeler, yeni eğitimler ve kampanyalardan ilk sen haberdar ol. 

Formu doldurun, sizi arayalım!