Seda Durak Sırman
İnsan Kaynakları Eğitimi

1985 Ankara doğumludur. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde ,  yüksek lisans eğitimini ise Başkent Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi dalında tamamlamıştır.

İş hayatında , farklı  sektörlerde faaliyet gösteren firmalarda çalışmıştır.

Halen  Mavi Beyaz Akaryakıt A.Ş. firmasında İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Personel özlük işleri ve bordrolama , Performans yönetimi , seçme yerleştirme , Örgüt kültürü , iletişim becerileri  , motivasyon  çalışmalarını yürütmektedir.

PERYÖN – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği üyesidir.

Katıldığı mesleki gelişim programlarına ek olarak ; Kurumsal iletişim  , beden dili , diksiyon ve etkili konuşma gibi kişisel eğitimler almıştır.

Eğitim sürecim içerisinde araştırma , öz motivasyon , girişimcilik , ve  farklı yetenekler edinme noktasında kendini geliştirerek İnsan kaynakları alanında kariyer hedefleyen adaylara deneyimlerini aktarmaktadır.

İşini çok severek yapan ve detayları çok önemseyen biri olarak , insan ilişkileri konusunda da esnek olmanın verimlilik olarak geri döndüğünü tecrübe etmiştir.

Verdiği Eğitimler
İnsan kaynakları işlevlerinden hizmet içi eğitim ve kariyer planlama konularında uzman olmak, iş değerleme ve ücret yönetimi süreçlerini öğrenmek, iş değerleme yöntemleri konusunda kapsamlı bilgi sahibi olmak, insan kaynakları uygulamalarının değerlendirilmesi ve insan kaynakları yönetimi başarı göstergeleri neler olduğunu ifade edebilmek, insan kaynakları bilgi sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak gibi bilgi ve donanımların kazanmanıza yardımcı olacaktır.
96 Saat
Uzaktan, Online ve Yüz Yüze Dersler
4.7 (6 Yorum)
Yenilikleri Öğrenmek İçin Kaydol!

Yeni gelişmeler, yeni eğitimler ve kampanyalardan ilk sen haberdar ol. 

Formu doldurun, sizi arayalım!