Instructor
Baş Denetçi Cansu Dağ Ünver
Kalite Mühendisliği Eğitimi Eğitimcisi

1987 BURSA doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimlerimi Gemlik ilçesinde tamamladıktan sonra, 2011 yılında Uluıdağ üniversitesi- Çevre mühendisliği bölümünden mezun oldum. Aynı yıl Uludağ Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Çevre Mühendisliği Bölümünde başladığım yüksek lisansımı 2013 yılında tamamladım. Yüksek lisans sürecimde eş zamanlı olarak İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimini tamamlayarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgemi aldım. Lisans ve Lisans üstü eğitim sürecimde kişisel ilgimden dolayı Kalite yönetim sistemleri ile ilgili eğitimlere katılarak, iç tetkikçi belgelerimi aldım ve kalite çalışmaları ile ilgili araştırmalarda bulundum.

 

Yüksek lisans eğitimim sonrasında Enmac danışmanlık şirketinde kalite yönetim sistemleri uzmanı olarak görev almaya başladım. İşletmelerde Entegre yönetim sistemlerinin kurulumu, konu ile ilgili eğitimlerinin verilmesi, mevcut sistemlerin kontrolü ve revize edilmesi konularında çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Kalite çalışmalarının yanında 2013 yılında yetki alarak faaliyete başlayan Uludağ İş Güvenliği Ortak Sağlık Güvenlik Birimi bünyesinden kuruluş aşaması itibari ile Sorumlu Müdür ve iş güvenliği uzmanı olarak 2018 yılına kadar görev yaptım. Görevim dâhilinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının belirlediği mesul müdürlük görevlerinin yanı sıra, personel yönetimi, OSGB yönetim sisteminin oluşturulması ve işletilmesi, idari işlerin yürütümünün Görevlerini yerine getirirken gıda, tekstil, otomotiv ve lojistik sektörleri başta olmak üzere hizmet vermekte olduğumuz firmaların iş güvenliği uzmanlığı faaliyetlerini de yürüttüm.

OSGB  yöneticisi olarak görev aldığım dönemde personel yönetimi ve idari işler konularındaki sorumluluklarımı daha bilinçli yönetebilmek amacı ile İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde önlisans eğitimine başlayarak 2017 yılında eğitimimi tamamladım. Aynı dönemde Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının açtığı sınavda başarılı olarak B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikamı aldım. 2018 yılında şehir değişikliği nedeni ile OSGB bünyesindeki görevimden ayrıldım.

2019 yılında Tübitak Tekgeb bünyesinde kurulmuş olan; firmaların satın alma işlemlerini kolaylaştıracak ve alternatif tekliflere ulaşmalarını sağlayacak web sitesi projesi bünyesinde idari işler sorumlusu olarak görev yaptım. Şirket adına Tübitak ile ilişkilerin yürütülmesi, raporlamalar ve resmi yazışmaların yapılması, personel yönetimi, Web sitesi CRM sistemi üzerinden işlem takiplerinin yapılması işlemlerini takip ettim.

2020 yılında göreve başladığım ÖNERİ Ortak sağlık güvenlik birimi bünyesinde 8 ay süresince sorumlu müdürlük ve B Sınıfı uzmanlık yaptım.

2013 yılından beri devam ettiğim kalite yönetim sistemleri uzmanlığı çalışmalarımı Kalite Yönetim Sitemleri Denetçi Belgesi alarak devam ettirdim. Şuan farklı sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşların yönetim sistemlerinin kurulumu, konu ile ilgili eğitimlerinin verilmesi, mevcut sistemlerin kontrolü, revize edilmesi ve sistem belgelendirme çalışmaları kapsamında denetimlerinin yapılması ve kurumsal ve bireysel kalite yönetim sistemleri eğitimlerinin verilmesi konularında çalışmalarımı sürdürmekteyim.

İyi seviyede bilgisayar ve Orta seviyede İngilizce bilgisine sahibim. Evliyim. Boş zamanlarımı yemek yaparak , dikiş dikerek ve farklı el sanatları ile ilgilenerek değerlendiriyorum.

Verdiği Eğitimler

Kalite Mühendisliği Eğitimi ( Kişisel Gelişim Eğitimleri )

  • 110 Saat
  • Uzaktan, Online ve Yüz Yüze Dersler

Baş Denetçi Cansu Dağ Ünver'in hazırlayıp sunduğu eğitim ile birlikte ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 10002, ISO 27001 ve kalite mühendisliği alanında önemli kazanımlar elde edeceksiniz.

(2 Yorum)

Eğitim Uzmanlığı Eğitimi

  • 96 Saat
  • Uzaktan, Online ve Yüz Yüze Dersler

İstanbul Topkapı Üniversitesi Onaylı ve Sertifikalı bir eğitimdir. Eğitimler tamamlandıktan sonra hak kazanılan sertifikalara E-devlet üzerinden de ulaşılmaktadır. Eğitim kaynakları eğitimciler tarafından özenle hazırlanmış, Üniversite onayından geçmiş video ve pdf kaynaklardan oluşur, kaynaklardan yararlanarak bilgi seviyenizi geliştirirsiniz. Edindiğiniz bilgileri canlı yayınlarda eğitimleriniz ile pekiştirir, kendilerinden destek alma fırsatına sahip olursunuz. Süpervizyon (zoom) eğitimlerindeki uygulamalar ile edindiğiniz bilgileri eğitimcilerimizin kontrolü, yönlendirme ve önerileri ile hayata geçirmeye başlarsınız. Eğitim sürecinizden sonra sınava tabi olursunuz ve başarıyla tamamladığınız eğitim sertifikasını almaya hak kazanırsınız.

(7 Yorum)

MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU (MYK) KOÇ SEVİYE 6 SINAV HAZIRLIK EĞİTİMİ

  • 96 Saat
  • Uzaktan, Online ve Yüz Yüze Dersler

Profesyonel Koç Sefer Kayaoğlu, Psikolojik Danışman Dilek Seferoğlu ve Baş Denetçi Cansu Dağ Ünver ile sınava hazırlanın.

Yenilikleri Öğrenmek İçin Kaydol!

Yeni gelişmeler, yeni eğitimler ve kampanyalardan ilk sen haberdar ol. Formu Doldurun, Sizi Arayalım