Detaylı Bilgi Al

İletişim formunu doldurarak Türkiye'nin her yerinden merak ettiğin konularda destek al.

Aknet Anadolu kursiyer düşüncelerine göz atın.

FİLİZ GÜVEN

BİRÇOK ŞEY YAZDIM VE SİLDİM...SİZİNLE BAŞARILI OLMAMAK SİZE HASIZLIK OLURDU... ÖZELLİKLE İBRAHİM BEYE SAATLERCE BENİ SABIRLA DİNLEDİĞİ VE HER BİR SORUMA SABIRLA CEVAP VERDİĞİ İÇİN AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM .

PINAR İSMET YEGENGİL

Eğitim içerikleri ve eğitimcileri kaliteli güvenli başarılı bir eğitim paneliniz için tebrik ederim

SERAP SARISAÇLI

Egitimler cok guzel

ZEHRA ÜLGEN

Eğitimler bağımlılık yapıyor biri bitince hemen diğerini almak istiyorsunuz. Çok güzel ve verimli geçiyor kendi adıma çok mutluyum.

BETÜL KAYA

Tuğçe Nur Demir hanimdan çok memnunum herzaman yanımda yardımcı oluyor sağolsun sorularıma ve sorunlarima hemen cvp veriyor çok iyi bi Insan çok iyi bi çalışanının sizlerde çok tsk ederim Servet hocaya vede Dilek hocamada sagolsunlar çok güzel eğitimciler Tugcecigim herşey icin tsk ederim

PIRIL ELİBÜYÜK

Aknet Anadolu ve Eğitim Danışmanım Hüsniye Hocam benim eğitim ve kariyer hayatımın iyi kilerindendir .Özellikle teşekkürlerimi yorumumun başında kendilerine sunmak isterim. Gerek eğitimle ilgili ön görüşme kalitesi( dürüst, net ve eksiksiz bilgi sağlanması), gerek sayın hocalarımızın alanlarında uzman ama bir o kadar da egosuz ve profesyonelce hazırlayıp bizlere sundukları eğitimler ve eğitimlerimin ilerleyen bütün süreçlerinde sundukları hizmet konusunda hiç bir sorun yaşamadığım ve her açılan eğitime kurum kalitesini yakından deneyimlediğim için koşarak yazıldığım kurum . Aknet Anadolunun 20 sertifika eğitimini almış süpervizyon çalışmalarına katılmış ve bu eğitimlerim doğrultusunda kariyerime bir çok alanda fayda sağlamış biri olarak kesinlikle tereddütsüz tavsiye ederim. Ayrıca Dilek Hocam ,Sefer hocam, İlker hocam ,Ali Halıcı ve tüm diğer hocalarıma sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Eğitim sonrası süreçte de her türlü sorularımda beni bilgilendiren İbrahim beye de ayrıca teşekkür ederim.

FATMA DEMİR

Edindiğim bilgiler hayatımın bakış açısını farklı bir pencereden bakmamı sağladı .Eğitim en ince detaylarına kadar düşünülüp hazırlanmış bir program .Beni bu programa dahil eden Başak hanıma teşekkür ederim. İyi ki bu programdayım.

NURAY SÖNMEZ

Bu eğitim programlarında beni her anlamda bilgilendiren,.. her daim kafama takılan bir soruyu sorabildiğim ve bu anlamda en kısa sürede hatta beklemeden bana dönüş yapan Eğitim Danışmanı Başak TAŞKAYA hanıma da çok teşekkür ediyorum...Ayrıca çok samimi ve sıcakkanlı bir insan olduğunu da eklemek isterim...Teşekkür ederim...

NURAY SÖNMEZ

Tekrar merhaba..Aslında Verimli çalışma teknikleri ,çocuğunuzun yaşam koçu olun sertifika programı ile ilgili olarak orada yorumlar köşesinde yazdıklarımla paralel olacak söyleyeceklerim..Ancak sistem kabul etmeyince silmek zorunda kaldım:(( Aldığım eğitimlerin:Verimli Çalışma Teknikleri dışında Eğitim Koçluğu sertifika programına da devam etmekteyim) son derece etkili ve kaliteli olduğunu düşünmekteyim...Gerçekten çok anlamlı, anlaşılır...Ve verilen örneklerle çok daha anlamlı...Videolar çok güzel açıklamaları ile ayrıca çok da keyifli...Gerçekten Dilek hocayı ve Sefer hocayı çok başarılı buluyorum..Aslında bu sertifika programlarını almaya başlamadan önce verilecek bilgilerin bu kadar kaliteli,anlaşılır ve detayları ile de bu kadar başarılı işlenebileceği hakkında fikrim yoktu ve bu kadar iyi olabileceğini de düşünmemiştim...Gerçekten bir kez daha belirtmek isterim ki Dilek Hocayı ve Sefer Hocayı son derece başarılı buluyorum...İyi ki onları tanıdım..Bu edineceğim bilgilerin meslek yaşamıma da olumlu anlamda katkısı oluyor...Tek sıkıntı zaman...Bu videoları daha da içselleştirebilmek adına bir kaç kez daha izlemek istiyorum... Emeği geçen herkese teşekkür ederim....

SEMA AYŞEMDEN TUNAOĞLU

Güçlü Sorular Sorma Becerisi ve Düşğnce Mühendisliği eğitimlerinden aldığım keyif okul hayatım boyunca olmamıştı. Eğitmenlerimize ve kurumunuza teşekkür ederim. Herkesin alması gerektiğine inanıyorum, hayat yolu için ihtiyaç.

AYTEN GÜLAY

Hüsniye Hanım, ilginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ediyorum. Aklımda hiç soru işareti kalmayacak şekilde her konu da bilgilendiriyorsunuz. Size ve kurumunuza canı gönülden teşekkür ediyorum.

AYTEN GÜLAY

Bedia Hocam ile ilk dersimizi yaptık bu akşam. Çok güzeldi, keyifle dinledim, masaldaki anları yaşadım. İyi ki yollarımız Aknet Eğitim ile kesişmiş. Teşekkürler.

ÖZNUR ÖZTÜRK

Sizinle aile gibi oldum hayatıma anlam kattığınız ve bu yolda yanımda olduğunuz için çok teşekkürler Deniz Tomba Duysak sevgili danışmanım size ne kadar teşekkür etsem az iyi ki varsınız ❤️

MERAL YÖRÜK

Muhteşem bir akademi

ÖZNUR ÖZTÜRK

Deniz Tomba Duysak başta olmak üzere tüm bizimle ilgilenen hocalarımız ve merkezde yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Bana gösterdiği sabır ve emek için Deniz Hanıma çok teşekkürler. Aknet Anadolu ile yola devam.

BERNA HIZARCI BEŞER

Anket Anadolu ile yaşamboyu öğrenme isteğime hızlı bir ivme kazandırdım, meğer yeni şeyler öğrenmek ve kendini keşfetmek sandığındaki daha gerekliymiş, bir bilen olarak yoluma devam ediyorum Herşey için çok teşekkür ediyorum Aknet Anadolu’nun tüm değerli hocalarına, Dilek ve Safer hocam iyi ki tanıdım sizleri

KENAN BEKLEN

Merhabalar, almış olduğum eğitimden ve bana her bilgi akışını saplayan , her konuda destek olan, aydınlatan bilgilendiren, ki bence iletişimin rolünü en iyi üstlenen kurumunuz sahiplenen Seçil Gelen hanıma teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

SİBEL BÜLBÜL DEŞAT

Aile bir gibi kurum oldu Aknet Anadolu. Eğitimler son derece verimli, keyifli ve dolu dolu bilgiler var. Ayrıca Danışmanım Seçil GELEN hanıma göstermiş olduğu ilgi, alaka ve güler yüzü için teşekkürü bir borç bilirim.

Yenilikleri Öğrenmek İçin Kaydol!

Yeni gelişmeler, yeni eğitimler ve kampanyalardan ilk sen haberdar ol. Formu Doldurun, Sizi Arayalım